Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya nő vagyok, ezért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nő vagyok, ezért nem érzem magaamt szexinek, és elbukik a szex is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

27/N vagyok.

Nem vagyok szép, ezt leszögezem. Amit tudok, javítok magamon (smink, előnyör ruhák, edzem sokat, stb), de az arcom és a hajam nem szép. Kiskoromban rengeteget csúfoltak, a fiúk sosem közeledtek felém. Sosem. Vagy ha alakult valami, végül a szép barátnőimre hajtottak rá a hátam mögött.


Szóval amit tudni kell rólam: az arcommal és a hajammal van a fő probléma. Kamaszkorom óta próbálgatom a göndör hajra való termékeket, de csúnya, sprőd a hajam. Az arcom pedig eléggé férfias. Ez van, nővérem is férfias.


A problémám a következő: a pasik barátzónába tesznek, de szexuálisan nem vonzódnak hozzám. Hiába igyekszem, az arcom nem szép, és így többnyire a szemkontaktust is kerülik velem. Volt már többször, hogy a buliban táncoltam, megpróbáltam szemezni srácokkal, és elmentek, vagy a haverjuk mutatta, hogy nem. Szóval elég kellemetlen szituációk.


Volt párkapcsolatom. Ott is én szedtem fel a srácot, és a belső értékeim miatt maradt velem, a szex nem működött. Mindent megpróbáltam: szexi ruhák, rámásztam, stb, de lelankadt neki, és folyton piszkált, hogy nem vagyok szexis, nem szexisek a mozdulataim, a tekintetem, stb.


Vannak nők, akik körül izzik a levegő. Nos, én ha 100%-omat nyújtom se izzítok be egy pasit sem.


3 éve vagyok szingli, és a szex sem jön össze. Tinderen sincs match nagyon, vagy ha van ők nem írnak/nem írnak vissza.


Egyáltalán nem a szépfiúk tetszenek amúgy, és nem is a jópasik. Akik nekem tetszenek, azok a srácok/férfiak többnyire "csúnyának" számítanak, tehát nem a szintem felett keresgélek.


Utoljára egy negyven éves, pocakosabb pasinál próbálkoztam be, mert tetszett, és Ő is elutasított.


Képet nem szeretnék küldeni, hiába írtok privátot, inkább tanácsot szeretnék kérni, hogy hogy javíthatok a szexuális vonzerőmön. Úgy érzem, ez komoly probléma, egyszerűen nem váltok ki semmit a pasikból. Ha próbálok flörtölni, inkább menekülnek. :)

És ez amúgy megalázó, elég magányos vagyok. Járok eseményekre, bulikba, programokra, nem tudom még hova mehetnék, vagy mit kellene tennem.


2022. szept. 27. 19:34
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
87%

38 vagyok igazad lehet.

azt viszont nem értem miért lettem le pontozva na de mindegy többé nem veszem figyelembe az ilyen kérdéseket válaszokat.lehet az oldalról is törlöm magam vagy csak a tényleg hasznos oldalát használom.

2022. okt. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!