Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya nő vagyok, ezért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nő vagyok, ezért nem érzem magaamt szexinek, és elbukik a szex is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

27/N vagyok.

Nem vagyok szép, ezt leszögezem. Amit tudok, javítok magamon (smink, előnyör ruhák, edzem sokat, stb), de az arcom és a hajam nem szép. Kiskoromban rengeteget csúfoltak, a fiúk sosem közeledtek felém. Sosem. Vagy ha alakult valami, végül a szép barátnőimre hajtottak rá a hátam mögött.


Szóval amit tudni kell rólam: az arcommal és a hajammal van a fő probléma. Kamaszkorom óta próbálgatom a göndör hajra való termékeket, de csúnya, sprőd a hajam. Az arcom pedig eléggé férfias. Ez van, nővérem is férfias.


A problémám a következő: a pasik barátzónába tesznek, de szexuálisan nem vonzódnak hozzám. Hiába igyekszem, az arcom nem szép, és így többnyire a szemkontaktust is kerülik velem. Volt már többször, hogy a buliban táncoltam, megpróbáltam szemezni srácokkal, és elmentek, vagy a haverjuk mutatta, hogy nem. Szóval elég kellemetlen szituációk.


Volt párkapcsolatom. Ott is én szedtem fel a srácot, és a belső értékeim miatt maradt velem, a szex nem működött. Mindent megpróbáltam: szexi ruhák, rámásztam, stb, de lelankadt neki, és folyton piszkált, hogy nem vagyok szexis, nem szexisek a mozdulataim, a tekintetem, stb.


Vannak nők, akik körül izzik a levegő. Nos, én ha 100%-omat nyújtom se izzítok be egy pasit sem.


3 éve vagyok szingli, és a szex sem jön össze. Tinderen sincs match nagyon, vagy ha van ők nem írnak/nem írnak vissza.


Egyáltalán nem a szépfiúk tetszenek amúgy, és nem is a jópasik. Akik nekem tetszenek, azok a srácok/férfiak többnyire "csúnyának" számítanak, tehát nem a szintem felett keresgélek.


Utoljára egy negyven éves, pocakosabb pasinál próbálkoztam be, mert tetszett, és Ő is elutasított.


Képet nem szeretnék küldeni, hiába írtok privátot, inkább tanácsot szeretnék kérni, hogy hogy javíthatok a szexuális vonzerőmön. Úgy érzem, ez komoly probléma, egyszerűen nem váltok ki semmit a pasikból. Ha próbálok flörtölni, inkább menekülnek. :)

És ez amúgy megalázó, elég magányos vagyok. Járok eseményekre, bulikba, programokra, nem tudom még hova mehetnék, vagy mit kellene tennem.


2022. szept. 27. 19:34
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
14%

"Képet nem szeretnék küldeni, hiába írtok privátot, inkább tanácsot szeretnék kérni, hogy hogy javíthatok a szexuális vonzerőmön. Úgy érzem, ez komoly probléma, egyszerűen nem váltok ki semmit a pasikból. Ha próbálok flörtölni, inkább menekülnek. :)"


Szóval troll vagy.


Mégis látatlanban hogyan tudnánk tanácsot adni? Menj el egy stylisthoz, guglizz rá, hogy hol található a lakóhelyeden, jelentkezz be hozzá.

2022. szept. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

Szintén nem szép nőként írom...

Aranyosak a segítő szándékú válaszok, de a saját példámból tudom, hogy a smink és egyéb jó tanácsok semmit sem érnek.

Abba kellene belegondolni, hogy lehetsz te profi sminkes is (én is sminkelek évtizedek óta), de azt a sminket előbb vagy utóbb le kell mosni magadról. A szemüveget is le kell venni és a ruhádat is, ha szexre kerül a sor.

Ez a sok "feljavító eszköz" nem ér semmit. Egy illúzió az egész.

Ha ilyen "mesterkedések" árán sikerül összeszedni egy pasit, akkor is ki fog derülni hogy mi a valóság, ha csak nem mindig korom sötétben randiznak. Vizes hajjal, smink nélkül, szemüveg nélkül fogadja el a férfi a nőt és ne mindenféle trükk árán (úgyis kiderül az igazság).

Arról meg senki sem beszél, hogy egy átlag fizetésű nő nem engedheti meg magának a plasztikai műtéteket. A fájdalomról nem is beszélve amit ki kell bírni egy műtét után.

Sajnos az emberi faj olyan hogy előbb a szemének hisz. Ez az első benyomás ami ér a másik emberről. Ha a külsőd nem teszik valakinek akkor már mínuszból indulsz. Ez van. Kell a kémia. Lehet neked jó személyiséged ha nem vonzódik hozzád az az ember aki neked is tetszik. Húzhatsz te akármilyen stílusos ruhát, sminkelhetsz, lehet frufrud meg szemüveged ha nem szép az arcod (ezek úgyis lekerülnek rólad).

Ilyenkor szokták mondani, hogy add lejjebb az igényeidet, de ez mint tudjuk nem működik, ha nincs szexuális vonzódás a másik fél felé, akkor csak kínlódás lesz az egész.

Hogy mit tegyél?

Mondhatnám hogy plasztikáztasd át a fejed meg hasonló jó tanácsok, de mint fentebb írtam ez nem olyan egyszerű.

Mivel még fiatal vagy ezért nem mondom azt hogy törődj bele (én azt tettem). Próbálkozz tovább és járj továbbra is pszichológushoz. Ő legalább segít (remélhetőleg) a sok csalódást feldolgozni. Ha lesz kitartásod akkor lehet hogy fogsz egy neked megfelelő partnert találni, csak nem szabad feladni.

2022. szept. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
13%
Nincs ronda nő csak kevés pia;)
2022. szept. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
72%
33, köszönjük ezt a végtelenül proli és elcsépelt hozzászólást... pfff
2022. szept. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
83%

Kedves kérdező! Előbb utóbb biztosan találkozol olyan pasival, akinek éppen az fog tetszeni, amilyennek lát. Mindenkinek más az ízlése. Tudom, talán ez olcsó vigasz, de bízz magadban! Arcodon nem igazán tudsz változtatni, azzal én is sokat bajlódtam férfi létemre. Nem vagyok sem helyes, sem különleges. De kitartó igen.

Jobbat nem tudok mondani.

Önbizalom lényeges, bízz magadban! A sport, edzés jó döntés volt részedről, magad miatt is, de talán ezáltal is közelebb kerülhetsz hasonló érdeklődésű férfihez.

Ne add fel! ;)

2022. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
0%

34

Szóval te a szegény és kizsákmányoltakat megveted...sznob burzsuj:)

2022. okt. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
79%

Én sem vagyok szép.

Hát mit mondjak,arcom is csúnya,hajam is,az életbe nem próbálkoztak nálam,de még az alattam lévő szint férfijai sem.

Ebbe csak bele lehet törődni,hiába élsz abban a hitben,hogy talán egyszer.Csúnya nőtől semmit sem fognak akarni,de egy idő után majd rájössz,sokkal jobb egyedül,mint egy kapcsolatban,ahol éppen csak elviselnek,mondván ha ló nincs, a szamár is jó. 23/l

2022. okt. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
31%

37

Most komolyan ezt miért írtad ki,tényleg szeretnéd ha próbálkoznának?

",de még az alattam lévő szint férfijai sem."

Nem az a gondom hogy nőként megteheted hogy válogass,vagy hogy ne válaszolja a közeledésekre nekem csupán ezzel az egy kijelentéssel van gondom.

Őszintén én próbálkoztam már itt hasonló kérdésnél/kommentnél ismerkedni gondolván hogy ha nem is jönnénk be egymásnak akkor is megér egy próbát.Ha más nem akkor egy jó barátság összejöhet(igen nem vagyon érdekes,bőbeszédű,társasági lény)esetleg segíthetnénk egymást tanácsokkal hogyan nézzünk ki jobban vagy csak simán hogy tetszene a másik).

2022. okt. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
58%

38:viszont erről le mondtam hisz van nem kaptam választ vagy troll válasz jött vagy kamu volt az egész.

de azért még tud kicsit idegesíteni ha ilyen kijelentést látok.

2022. okt. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
35%

#38: Mikor jöttök rá, hogy az összes ilyen "csúnya nő vagyok" válasz az oldalon vagy troll vagy olyan mély depressziós lány, aki tényleg annak érzi magát és nem fog válaszolni?


Hiszen a legtöbb ilyen nem azért érzi magát annak, mert valóban az is, hanem mert szintjén felül akar magának párt. Talán már számos alkalommal jobbra is húztad őt Tinderen, csak ő nem húzott jobbra téged, így nem fog egy névtelen, arctalan oldalon ismerkedni, mert nincs ráutalva. Hisz valljuk be az őszintét. Mi férfiak mindannyian azért vagyunk itt, mert Tinderen nem volt sikerünk.

2022. okt. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!