Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire vagyok idióta ha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok idióta ha még mindig beveszem azt hogy ("egy csúnya nő vagyok ismerkedni akarok de nem adnak esélyt még a ronda pasik sem miért van ez"),igazi kérdés?

Figyelt kérdés

Még választ is írok sőt még privátot is.

Valaki találkozott már olyan kérdezővel,válaszolóval aki nem volt troll kamu stb és csúnya nőnek mondta magát? (átfogalmazom olyannal aki tényleg ismerkedne és igen akár ronda pasival is)


2022. dec. 3. 10:08
A kérdező szavazást indított:
0
egy 10-es skálán 100
10 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Valószínűleg csak önbizalomboostra vágyik.
2022. dec. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
A lényeg, hogy ő dönt. Aki nem teccik neki, azzal nem beszél. Van olyan ismerősöm, aki 15 év után szült gyereket meg ment férjhez, mert annyira válogatós volt.
2022. dec. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy igaz kérdés csak nem biztos, hogy "na akkor majd itt én leszek a nyerő" helyzetbe fogsz tudni kerülni, mert lehet telibe bombázzák rajtad kívül 10-en és ő meg csak majd nézni fog, hogy mi a ferdefasz történik.
2022. dec. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

2 csúnya nővel beszéltem az oldalról. Nem akartam őket felszedni vagy ilyesmi, csak kíváncsi voltam, hogy mit értenek csúnya alatt és esetleg adok tippeket.

Az egyik lány teljesen átlagos-kissé szép kategóriába esett.

A második lány az átlagnál kicsit nézett ki rosszabbul, de azért, mert nagyon kedvtelenül nézett a képen, amit küldött. Látszott rajta a világ utálata.

Mindkét lánynál fejben volt a probléma. Több olyan női válaszolót is láttam már, akik panaszkodtak az oldalon és mindről lejött, hogy fejben nem okésak. Tegnap is volt egy, akinek egy csomó pozitíva írtak, majd egy darab negatív szón kezdett el lovagolni és nem érdekelte más.

2022. dec. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés lehet valós, de az nem azt jelenti, hogy BÁRKi jöhet.
2022. dec. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5-teljesen érthető viszont eleve elutasítóak,igázóból már kétlem hogy valós.

Nem is az zavar hogy kérdeznek hanem az hogy a ronda pasikat is bele keverik azzal hogy még ők sem kezdeményeznek stb engem ez zavar.

Ha úgy írják ki hogy miért nem próbálkoznak az átlagos,jó pasik az nem bántana mondjuk azt sem értem miért gond ez számomra,nem kell fel jönni GYK-ra és meg van oldva nem kell látnom a hasonló kérdéseket,vagy mindet úgy értelmezni hogy csak a jó pasikhoz szól.

2022. dec. 3. 13:50
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Mi van, ha ezek a magányos nők nem egy kiéhezett incelre vágynak? Ez megfordult a fejedben?


Csak mert vágod, mennyire kétségbeesett ösztönlény lehet az, aki egy önmagát csúnyának tartó nőre ír rá ismerkedés céljával. Én sem válaszolnék a helyükben.

2022. dec. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7-nem vagyok incel legalább is azt hiszem.

Nem vagyok kétségbe esve sem viszont igen tényleg szerettem volna ismerkedni. Hála az égnek hogy nem írnál vissza...

2022. dec. 4. 09:21
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy kétségbe esve, amikor magukat csúnyának valló nőkre repülsz rá? :D Mesélj még...
2022. dec. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

nem,nem vagyok mivel már feladtam

meglepődnék ha lenne valaha esélyem.

Volt már hogy mindenki által csúnyának tartott nő nekem tetszett annyi hogy 20 év volt lehetett köztünk. A lényeg hogy nekem őszintén tetszett,ha lenne olyan nő aki korban is illik hozzám neki is tetszene legalább 1 dolog rajtam,bennem jól ki jövünk élvezzük egymás társaságát és még a szex is működik (utóbbi a legutolsó a sorban) az maga lenne a valóra vált álom.

Igen magányos vagyok és igen vágyom egy társra akivel egy úton haladnánk,el lehetne menni pl kirándulni vagy komolyabb dolgokat tervezni.

Lehet hogy rondva vagyok az is lehet hogy a belső értékeimmel is gondok vannak de nagyon is megértem hogy miért nem írnak vissza és nem is ez zavar. Csupán az hogy a hozzám hasonló pasikat is megszólítják kb így:hé te ott ronda külsőben miért nem kezdeményezel? na engem ez zavar. Bár ha megtanulom HELYESEN értelmezni a kérdéseket pl ronda nő vagyok miért nem kellek a jó pasiknak akkor nem lesz gond. Plusz kevesebbet kell használnom ezt az oldalt csak értelmes célra ha értelmes kérdésem ill válaszom van.

Nem kívánok több választ hozzá szólást hozzá fűzni minden jót!

2022. dec. 4. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!