Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya nő esélytelen?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tanácsot szeretnék kérni. Sajnos nem vagyok szép és ezt nem szeretném relativizálni. Nagy orrom van, borzalmas a fogazatom (nem lyukas, csak szabályoztatni kellett volna gyerekkoromban, most NAGYON kusza), túlsúlyos vagyok. Utóbbival tudok mit kezdeni, már fogytam is, de még mindig húsos vagyok. De ez az arcomon nem változtat. Nem vagyok kishitű, szerintem ha egy férfi eljutna odáig, hogy megismerjen mint embert, megszeretne. De az ember először a külsőt látja meg, én is ilyen vagyok és ezért senkit nem okolok. Van esetleg hozzám hasonló, aki esetleg valahogy mégis megtalálta a nagy Ő-t? Ha igen, hogyan? Köszi előre is!

2021. okt. 23. 20:18
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagy az orrom, erősek az arcvonásaim és van is bőven túlsúlyom. Nemrégen ismerkedtem meg egy férfival, aki már most a párom. Igazából nagyon lazán viselkedtem a randin, érdeklődő voltam, próbáltam sok mindenről beszélni, vagyis kompenzáltam a személyiségemmel. A szemében mondjuk szép vagyok, én ezzel hevesen vitatkozok néha, ami amúgy nem tetszik neki, szóval ha egyszer összejössz valakivel, ezt ne csináld :D
2021. okt. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
43%

Nőként valamivel könnyebb a helyzeted, mert több a magányos férfi, így nagyobb "halmazból" van esélyed találni valakit. Fordítva kb. vert helyzetben lennél alapból.


Így ne add fel, mert van remény.

2021. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
84%

Én sajnos nem vagyok szép. Hát mit mondhatnék, nem könnyű.

Egyéjszakás kalandon kívül más nem jön össze, az is csak ritkán. Olyan pasival még így se feküdtem le, aki tetszett volna. Azok tojnak rám. Aki le akar feküdni velem, az nekem nem tetszik. Szóval általában nem szexelek. Néha elkeseredett leszek (évi egyszer átlagosan) és lefekszem olyannal aki nem tetszik, se kívül, se belül. Őszintén szólva nem egy felemelő élmény. :(

2021. okt. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagyok szép, mindig is túlsúlyos voltam 0-40 között (már nem), a kusza fogaim szexinek találták. Soha nem okozott gondot partnert találni, rövid távra, és 10+ évre sem.
2021. okt. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

1, Nem hívnak randira.

2, Köszönöm, remélem.

3, Egy kicsit irigyellek, mert én nem tudom rávenni magam, hogy olyannal legyek, aki nem tetszik. És ugyanez, aki meg tetszik fényévtávolságra van.

4, Jó neked.

2021. okt. 23. 20:45
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az offért, de a fogszabályozást tervbe vetted? Mert nagyon sok felnőttnek van fogszabija, ráadásul ma már sokkal esztétikusabbakat tudnak csinálni, mint pár évvel ezelőtt.
2021. okt. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
77%
#2 igen, aztán amint képbe kerül egy kicsit is szebb nő, a pasi már dobbant.
2021. okt. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
30%

annyira nem lehet rossz a helyzet, amúgy simán találhatsz relatíve jó pasit is aki esetleg önkép zavarban szenved vagy nincs önbizalma

simán van lehetőséged több is mint elég

2021. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
Nem esélytelen
2021. okt. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
89%

Én sem vagyok szép, de én már nem pasit keresek, hanem azt aki velem szeretné leélni az életét.

És mit ne mondjak, a férfiak nem tolonganak a komoly kapcsolatért egy nőnél sem...

2021. okt. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!