Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya nő esélytelen?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tanácsot szeretnék kérni. Sajnos nem vagyok szép és ezt nem szeretném relativizálni. Nagy orrom van, borzalmas a fogazatom (nem lyukas, csak szabályoztatni kellett volna gyerekkoromban, most NAGYON kusza), túlsúlyos vagyok. Utóbbival tudok mit kezdeni, már fogytam is, de még mindig húsos vagyok. De ez az arcomon nem változtat. Nem vagyok kishitű, szerintem ha egy férfi eljutna odáig, hogy megismerjen mint embert, megszeretne. De az ember először a külsőt látja meg, én is ilyen vagyok és ezért senkit nem okolok. Van esetleg hozzám hasonló, aki esetleg valahogy mégis megtalálta a nagy Ő-t? Ha igen, hogyan? Köszi előre is!

2021. okt. 23. 20:18
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
24%
Nyomd el magad akkor. Jó neked a prosti is, nem való neked igazi nő.
2021. okt. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
39%

21#

Valóban jó nekem, mert ők legalább igazi nők

2021. okt. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
44%
Gratulálok akkor. Igazi nő, akit előtted ki tudja hányan megbasztak meg eljátsza neked jó pénzért, hogy mennyire élvezi. 😂😂
2021. okt. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
61%

Aha, jó.

Szóval egy prosti igazi nő, aki pénzért áruba bocsájtja a testét bárkinek.

Erkölcse, tartása nincs, csak a pénzt lesi miközben rongyként kezelteti magát.

Ilyen egy igazi nő.

Lelke, becsülete ne legyen, csak a lábát tegye szét.

Gratulálok!

Igazán jó értékrenddel bírsz.

Nem csoda, hogy a prostikon kívül nem áll meg neked senki.

2021. okt. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
28%

"Erkölcse, tartása nincs"

Érdekes módon ezt eddig leginkább a hozzátok hasonló "csúnya csaj vagyok szeressetek" típusú lányokon tapasztaltam, a prostik egy része tündéri, értelmes, és persze emellett vonzóak is.

A legjobb választás

2021. okt. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
61%
Persze, mert fizetsz neki, azért tündéri. Ez nem neked szól elhiheted. A hátad mögött meg kiröhög.
2021. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

18# nagyon végpontokban tudsz csak gondolkozni, persze vannak ilyenek is az oldalon de ha ilyen jó ember ismerő vagy akkor ezeket kitudod szürni 2 üzin belül

de megsúgom rendes fiuk/férfiak lányok/nők is vannak az oldalon mert már mindre találkoztam példával

de ha nem hát nem, akkor marad a tinder meg a badoo, a fuckboyok és a családos emberek ezek szerint

2021. okt. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
27-es, fura hogy a való életet meg sem említed mint opciót...
2021. okt. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem sokkal jobb lenne a világ ha 2 egyforma ember (azonos szinten lévő) adna esélyt egymásnak. Ezt sokáig így gondoltam nem túl jó pasiként sok olyan nő megtetszett akire mások alig akartak rá nézni. Egyáltalán nem a szexre mentem volna viszont én ugyan ezt a hatást az az hogy megtetszem valakinek soha nem értem el,nem is hiszem hogy el fogom.

Itt is rá írtam pár kérdezőre de semmit sem értem el vele.

Kezdem felfogni hogy ha nem tetszem,nem vagyok jó pasi minden fölösleges lehet bármilyen jó a személyiségem jó mondjuk azt sem állítom hogy az lenne. A lényeg hogy kezdem nagyra tartani a prostikat hisz ők legalább az ilyen pasiknak is örömet nyújtanak legalább a testi dolgokat megadják.

25 évesen le mondtam a nőkről egyszerűen nem tudok olyan magaslatokba jutni hogy elég legyen,hibáztatni sem hibáztatok senkit. Viszont egyre vonzóbb a prostizás gondolta szerintem minden ilyen pasi mint én inkább ezen gondolkodjon mint puffog.


a duciságról meg annyit hogy rosszlányokon láttam 160cm/130 kg nőt és neki is voltak ügyfelei ennyit erről nekem is a telt nők jönnek be csak inkább a 100 kg és kicsivel alatta ilyen prostihoz is fogok menni.


Válaszolva egy nő soha nem esélytelen

sőt akármilyen rondának tartja magát de prostinak állna lesz aki fizet

gondolkodhat családban

jó pasiban,jó életben


Sokszor még ma is vágyom álmodozom milyen jó lenne ha szerethetnék valakit és ő viszont,erről lebeszélem magam próbálom elfogadni hogy számomra csak dugás szex és nem szeretkezés létezhet.

Igazából nem tudom miért írtam ezt le lehet próbáltam kibeszélni a gondolataim szóval ne haragudj kérdező.

2021. okt. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem azt kéne elsősorban megértenie az önmagukat csúnyának valló nőknek hogy a csúnyaságuk elsősorban belülről fakad.

Fontos a külső, nagyon is fontos, viszont nem minden, mert a vonzósághoz hozzátartozik a nő teljes lénye. Egy aranyos cuki nő például csúnyaként is lehet vonzó, mert kölcsönözhet magának olyan bájosságot ami leveheti a férfit a lábáról. A legfontosabb hódítasi eszköznek pedig a mosolyt mondanám, ami igen megnyerővé tud tenni egy nőt, még akkor is ha nem szép. Persze hatalmas hátrányból indul minden csúnya nő, de nem feltétlen esélytelen a boldog párkapcsolat. Az a tapasztalat hogy az ilyen nők akkor sikeresek ha maguk kezdeményeznek, mert ugye náluk nemigen kezdeményeznek férfiak. Nem egyszerű ez persze, és óhatatlanul benne van az elutasítás, mint elkerülhetetlen velejárója a dolognak, de ez lesz az egyetlen út a sikernek.

Nem árt hozzá kihozni a külsőből a maximumot persze

2021. okt. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!