Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya nő esélytelen?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tanácsot szeretnék kérni. Sajnos nem vagyok szép és ezt nem szeretném relativizálni. Nagy orrom van, borzalmas a fogazatom (nem lyukas, csak szabályoztatni kellett volna gyerekkoromban, most NAGYON kusza), túlsúlyos vagyok. Utóbbival tudok mit kezdeni, már fogytam is, de még mindig húsos vagyok. De ez az arcomon nem változtat. Nem vagyok kishitű, szerintem ha egy férfi eljutna odáig, hogy megismerjen mint embert, megszeretne. De az ember először a külsőt látja meg, én is ilyen vagyok és ezért senkit nem okolok. Van esetleg hozzám hasonló, aki esetleg valahogy mégis megtalálta a nagy Ő-t? Ha igen, hogyan? Köszi előre is!

2021. okt. 23. 20:18
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
28%

Szóval én eddig sem nagyon kezdeményeztem privátokat az itteni "csúnya nő vagyok nem kellek senkinek" típusú kérdéseknél. És most jól látszik milyen jól tettem.

Itt már tisztán látszik hogy nem az a bajuk hogy nem kellenek senkinek, hanem az hogy ronda és igénytelenül kövér létükre nem kellenek a felső 20%-hoz tartozó jópasiknak, még szexre sem.

Juj, mindjárt elmorzsolok egy könnycseppet

Nem a csövesekről és öregekről beszélek hanem a korotokbeli férfiakról, akik közül akad néha olyan aki még az olyanoknál is próbalkozik mint a kérdező.

Elég sajnálatos inkább hogy a férfiak milyen undorító szintre adják le sokszor az igényeiket.

Nem sírnotok kéne hanem örülni a fejeteknek, hogy nőnek születtetek!

2021. okt. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
6, igen, augusztusban voltam orvosnál, ő készített tervet és 1,1 milliós árat ajánlott. Szájpad-tágítás, rugók, húzás és talán beültetés is szükséges lenne. Ez a sima, fém szerkezet, az esztétikusabbakkal még drágább lenne. Sajnos nekem ez most elérhetetlen. Gyűjtök, de ennyit összeszedni nekem legalább 2 év és akkor nagyon összehúztam magam. Kérdeztem ismerős orvost, ő azt mondta, hogy ez az ár talán még picit a piaci alatt is van.
2021. okt. 24. 12:15
 13/42 A kérdező kommentje:
11, én nem értem, mire gondolsz. Milyen felső 20%? Én a nekem tetsző férfiakról beszéltem és nem, nem top-menedzserek, élsportolók, lottónyertesek, amorózók, elhiheted. Miért próbálsz egyetlen sémát ráhúzni mindenkire? Egyébként nem ismerkedési szándékkal írtam ki a kérdésemet, nekem ez nem az a fórum, csak szerettem volna tanácsokat, tapasztalatokat kérni.
2021. okt. 24. 12:17
 14/42 anonim ***** válasza:
14%

"Miért próbálsz egyetlen sémát ráhúzni mindenkire?"

Talán azért mert minden nő hasonlóan viselkedik

Ezt használják ki a férfiak, és ez a női viselkedésminta ami a jellemző a csúnyáknál éppúgy mint a szépeknél

2021. okt. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
„minden nő hasonlóan viselkedik" - bocs, de híján vagy az árnyalt gondolkodásnak. Tudod a történelem folyamán rengeteg tragédia származott az ilyen ostoba általánosításokból.
2021. okt. 24. 12:37
 16/42 anonim ***** válasza:
14%
Mesélj még kérdező, imádom a történelmet!
2021. okt. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
45%
13# pedig itt is siman lehet ismerkedni, es lehet itt talalnad meg az igazit, nem nagy felület de kar lenne elzarkozni ettol a lehetosegtol is nem? Lehet itt valaki a belsodbe szeretne bele egy hosszabb beszelgetes utan utana meg a kulsod se lenne problema
2021. okt. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
56%

17-es, ugye most csak viccelsz?

Melyik lány akar itt ismerkedni a sok frusztrált, nőgyűlölő pasi között?

Aki nem az, annak van párja, aki meg fröcsög annak értelemszerűen nem sok köze volt nőhöz.

Arról nem is beszélve, hogy igaz nem volt kontaktjuk 3 lépésnél közelebb nővel, de nekik tiktok meg insta kaliberű csaj kellene, mert "ők az átlag".


Köszi, inkább kihagynám.

Ismerkedek inkább máshol...

2021. okt. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
18%

Vagy ismerkedj az itteni hájfétisesekkel, tuti pálya neked

Csak oda nem fogyni, hanem hízni tanácsos, 100 kiló alatt esélytelen, hajrá!

2021. okt. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
36%

18#

"Arról nem is beszélve, hogy igaz nem volt kontaktjuk 3 lépésnél közelebb nővel, de nekik tiktok meg insta kaliberű csaj kellene, mert "ők az átlag"."

Ez nem igaz!

Én például már rengeteg prostival voltam, és barátkozni is tudok nőkkel, csak a párkapcsolat téma reménytelen. Bár az itteni kínálatot elnézve szerencsésnek is érzem magamat ebben a helyzetben

2021. okt. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!