Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csúnya nő vagyok érjen be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnya nő vagyok érjen be buta ronda pasikkal?

Figyelt kérdés
Még az átlagos fickók is csak dugni akarnak.... Eddig egy komolyabb akadt volna társkeresőn de kiderült,hogy zakkant és neki mindegy kivel csak valaki legyen.Amugy aki kicsit is tetszik az kepcsere után lelép,vagy jön a mellébeszélés ,hogy aranyos meg okos meg minden vagyok,de ne haragudj nem vagy az esetem de ha akarod szexelhetunk....100 levélből 99 ilyen jellegű...szexelni és ennyi.Komolyan nem akar senki,csak annyira csunyak ,hogy az anyám azt mondja neki nem kéne...
2020. júl. 19. 13:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%

Női incel-kérdezőink is lassan-lassan felzárkóznak a férfi-incelek mellé. (Hacsak nem fals flag kérdés)


De ha szerinted így van, akkor így is lesz.

2020. júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Nagyjából ez a helyzet, igen. Egy nő számára nem létezik nagyobb hátrány a rondaságnál. Minden más lehet (pl. ostoba, hisztis stb.), csak az nem, mert akkor így jár. Ilyenkor persze azt mondják, hogy ez a szintje...
2020. júl. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%
Én csúnya vagyok, de volt Már Kevin Costnertől, Bruce Willis-ig kezdve, nem egy intelligens fazon körülöttem:DD és többet akartak, mint amit írtál az első mondatodba:D Szóval én jól elvagyok csúnyaként is-sőt, ez a szexepilem:DD
2020. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Szóval kérdező, ne add fel!!:DD Csak előre, egyszer hozzád is betoppan a herceg, ha nem is Mitschubishin vagy egy A4-en csak egy Trabin, de herceg lesz a javából:DD
2020. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Ha gazdag vagy akkor elmehetsz plasztikáztatni.
2020. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

Hány éves vagy?


Szerintem aki komoly kapcsolatot keres, az megismer, és az alapján dönt.

A legszebb nő is megöregszik, és csúnya lesz.

Legalábbis egy fiatallal nem veszi fel a versenyt.


Ne add fel.

Van aki nem csak külső alapján keres párt.

2020. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen helyesírással mire fel szeretnél nem buta pasit?
2020. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

Én nem vagyok csúnya, de a férfiak túlnyomó többsége, akik ismerkedni akarnak, szintén csak szexet, kötöttségek nélküli szórakozást akarnak, a függetlenek és a foglaltak is. Ritka az, aki ténylegesen meg akar ismerni mint embert, mint nőt.

Szerintem ne érd be olyannal, akivel nincsen kölcsönös vonzalom és hasonló gondolkodásmód, abban úgy sem lenne boldog egyik fél sem. Lehet, hogy tovább tart megtalálni a hozzád illő társat, de ne add fel!

2020. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%

Ha nincs túlsúlyod akkor 70% nem vagy ronda.


Ha kacsa tested van úgy más a helyzet🤭 Barátkozhatsz a gondolattal hogy csak dagi fiú lehet a társad.

2020. júl. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem vagy hajlandó áldozatot hozni azért, hogy megváltozz, kérdező, akkor a válasz egyértelmű igen, és nincs mire föl reklamálnod, kérdező.
2020. júl. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!