Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csúnya nő vagyok érjen be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnya nő vagyok érjen be buta ronda pasikkal?

Figyelt kérdés
Még az átlagos fickók is csak dugni akarnak.... Eddig egy komolyabb akadt volna társkeresőn de kiderült,hogy zakkant és neki mindegy kivel csak valaki legyen.Amugy aki kicsit is tetszik az kepcsere után lelép,vagy jön a mellébeszélés ,hogy aranyos meg okos meg minden vagyok,de ne haragudj nem vagy az esetem de ha akarod szexelhetunk....100 levélből 99 ilyen jellegű...szexelni és ennyi.Komolyan nem akar senki,csak annyira csunyak ,hogy az anyám azt mondja neki nem kéne...
2020. júl. 19. 13:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
41%
Miért? Aki csúnya az buta is egyben? Inkább pont fordítva szokott ez lenni.
2020. júl. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%
Nézőpont kérdése minden, így a csúnyaság is. Ne ezen kattogj, hanem jó dolgokon. Min tudnál változtatni magadon, hogy jobb legyen a helyzet? Legelőször azon, hogy nem gondolod azt magadról, hogy "csúnya nő vagyok", mert ez megmutatkozik a testtartásodon, a gondolkodásodon, és máris bezársz a lehetőségek előtt...
2020. júl. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%
Mit szenvedsz ezen ennyit? Csak dugni? Hűha! Ha szar vagy az ágyban is, nyugi utána már megdugni sem akarnak majd!
2020. júl. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kivele, sok a túlsúly?
2020. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos a társkeresőn leginkább ilyen fickók vannak. Az hogy egy nő mitől csúnya, az relatív. Egy olyan hölgy aki kedves, figyelmes, gondoskodó, becsületes, jó beszélgetőpartner, nem tudom elképzelni hogy ne találkozna olyan sráccal akinek tudna örülni. Vannak közülünk akik leginkább ezeket a tulajdonságokat keresik. 29f
2020. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is azt veszem észre, mint előttem már említették, hogy társkeresőn leginkább csak olyat találsz, aki szexet szeretne, ill. hogy a mai férfiak nem szeretnének komoly kapcsolatot (tisztelet a kivételnek). Nem vagyok szép vagy vékony, hódolók mindig akadnak, de egy sem szeretne komolyabb kapcsolatot, csak szexet. Jó, lehet ez az én hibám is, mert csúnya és dagadt vagyok, de nem is az adonisz pasikhoz közeledem, tudom a szintemet.
2020. júl. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nekem a harmadik barátnőm megy férjhez idén, és tardkereson ismerkedtek meg mind. Szóval nagy hülyeség aki azt mondja, hogy ott nem lehet ismerkedni... Nyilván kell egy jó külső persze, mert az az első ami megtetszik.
2022. jan. 13. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!