Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják azt a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a nők, hogy egy csúnya nő minden férfi szemében csúnya és csak azért lenne vele, mert senki másnak nem kell?

Figyelt kérdés

2020. jún. 16. 06:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom, de ha így gondolja úgy se fog hinni neked, jobb az ilyen embert elkerülni amíg össze nem szedi magát.


Azt hallottam amúgy hogy az ilyen nők vagy maguktól tudnak megváltozni vagy egy olyan férfitól aki annyival jobb náluk, hogy hisznek neki.

2020. jún. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk, mert itt is ezerszer leírták a pasik, ezt mondják egymás közt, és pont erről árulósuk a viselkedésük?
2020. jún. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom hogy van ez, de én csúnya nő vagyok. Van párom, szeret és tudja, hogy lenne esélyem más férfiaknál is. Mert a csúnyaság is relatív.
2020. jún. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2-es: Pont erre a részére lennék kíváncsi, hogy hol jelentették ki ezt az itteni férfiak.
2020. jún. 16. 07:23
 5/16 anonim ***** válasza:

Önmagában már az is érthetetlen, ha egyáltalán valaki csúnyának nevezi magát, mondjuk egy átlagos kinézettel, csak mert nem úgy néz ki, mint egy modell.


Úgy gondolom, ha valakinek ilyen alacsonyan van az önbizalma, az nem csak kinézet miatt lehet, hanem mert emberileg sem tartod magad sokra.


Amúgy elég értelmetlen a kèrdès ebben az általánosításban, nem gondolják azt a nōk. Az adott helyzetben kérdéses, hogy a nō állította ezt magáról, vagy te csúnyáztad le a nōt (mint a kérdesben is).

2020. jún. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Mert mindenki magából indul ki, márpedig a nők mind ugyanazt a néhány férfit tartják jóképűnek, és máshoz képtelenek vonzódni.
2020. jún. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

5-ös: Én nem tudom önmagamat megítélni, csak az alapján, ami mérhető. Mint súly, magasság, BMI index, hajhossz, szemszín, fülméret, orrméret, bőrminőség, stb.


Tehát a legobjektívebb mérce, amivel mérhetek, az az, hogy mennyi nőnek jövök be azok közül, akikkel az életben valaha találkoztam. És nem csak a "nincs a külsőddel semmi baj" szinten, mert mondani bármit lehet.


Ezért nem állja meg a helyét eszerint a mérőmódszer szerint, ha egy nő állítja magáról azt, hogy csúnya. Mert attól, hogy páran ezt mondták neki, attól, hogy esetleg a saját anyja is szemét és ő is ezt mondta, attól, hogy szekálták a suliban még nem igaz ez a társadalom összességére.


Az meg a legnagyobb hazugság, amikor azt mondja, hogy nála csak segédmunkások meg perverz szakadt emberek próbálkoznak. Mert ezzel kijelenti, hogy próbálkoznak nála mások is, de ezek ragadnak meg benne, ezek ütik át az ingerküszöbét azzal, hogy büdösen odaülnek mellé a kannásborral és belehajolnak az arcába 20 centire.

2020. jún. 16. 08:30
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet egyáltalán.


Az hogy mennyi nōnek jössz be, az nem csak a kinézetedtōl függ. Hiába néz ki jól valaki, ha idegesítō a stílusa, vagy idiótán adja elō magát, így is visszautasíthatják, akkor meg ráfogja, hogy a kinézete miatt van, s azon próbál változtatni, ahelyett, hogy agyat nōvesztene, vagy ilyesmi.


Szerintem kinézetre is vannak objektív mércék, persze nem ilyen egyszerūek, mint súlyt lemérni, de felmérhetō mások visszaigazolása nélkül is.

Ha már csúnyaságról beszélünk, csúnyának akkor nevezhetō valaki, amikor ápolatlanul néz ki, rothatnak le a fogai, aszott a bōre, sportolatlan, elhízott, vagy egészségtelenül sovány, stb.

Attól, hogy valaki nem az esetem, nem jön be annyira, még nem jelenti azt, hogy csúnyának tartom, ha amúgy normálisan néz ki, a “csúnya” elég sértō jelzō, ami kb. ogrékra illik.

2020. jún. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

Itt pl a kérdező maga is ezt állítja gyakorlatilag.

2020. jún. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"Hiába néz ki jól valaki, ha idegesítō a stílusa, vagy idiótán adja elō magát, így is visszautasíthatják"


Ez az elmélet ott bukik, hogy ha a nők az én esetemben kerülik a szemkontaktust és ha véletlenül fel is veszik elfordulnak és semlegesek, miközben vonzó férfi ismerőseim meg bármikor ismerkednek bárhol, mert mosolyognak rájuk a lányok meg gyakran a lányok mennek oda hozzájuk, akkor addig, amíg egyetlen szót nem szóltunk egymáshoz, nem tudja milyen a stílusom vagy a személyiségem.


Online is ha normál képet rakok ki, akkor még azt sem lehet mondani, hogy azért utasítják el, mert sportkocsi mellett feszítek, szimplán azért, mert nem tartanak vonzónak.


"csúnyának akkor nevezhetō valaki, amikor ápolatlanul néz ki, rothatnak le a fogai, aszott a bōre, sportolatlan, elhízott, vagy egészségtelenül sovány, stb."


Rám egyik se volt jellemző soha és régebben ismerkedtem sokat ezen az oldalon és fórumokon is, mert nagyon szerettem még azt a világot, amikor az internet névtelenségében nem számított sem az anyagi helyzet, sem a családi háttér sem a külső, de még az életkor sem, csak az, amit írsz. A véleményed voltál te magad.


Volt, hogy heteket, hónapokat írogattunk, amíg összehoztunk egy találkozót és érdekes módon nem sikerült megfordítani a dolgot (mármint a meglátni és megszeretni helyett azt elérni, hogy megszeretnek mielőtt meglátnak és akkor talán más lesz az eredmény).


Sokaktól választ se kaptam, de két lány volt olyan kedves, hogy leírta, akikből az egyik elég részletesen kifejtette (Asperger-szindrómás volt egyébként, ezért volt olyan őszinte), hogy antropológiai szempontból valóban nincs semmi baj a külsőmmel, de mintha két külön ember lennék. Tehát, hogy ő abba a virtuális személyiségbe szeretett bele, aki írásban vagyok, de a testemet nem tudná szeretni, mert a kettőt nem tudja összeegyeztetni gondolatban.


Akkor kicsit kusza volt az egész, de később rájöttem mire gondol.


Az a típusú férfi vagyok (sok másik férfitársammal együtt), aki szexuális vonzalmat képtelen bármilyen nőből is kiváltani, viszont ha a személyiségem pont passzol a másikéhoz, mindezt úgy, hogy élőben ismer meg, vagy lát rólam képet, így össze tudja kapcsolni vizuálisan a testemet a személyiségemmel, akkor hajlandó lenne összejönni velem, de a szex ha meg is történne, sosem vonzalomból, hanem egyfajta "kötelességtudatból" mint nagyszüleink idejében.


"még nem jelenti azt, hogy csúnyának tartom, ha amúgy normálisan néz ki, a “csúnya” elég sértō jelzō, ami kb. ogrékra illik."


Az eufemizmust sosem szerettem... Csavarhatod bármerre a szavakat, a tények beszélnek. Hiába nem megyek el a negatív tartományba, ezzel csak annyit érek el, hogy a társadalomban EMBERKÉNT nem vagyok igénytelennek elkönyvelve, de attól még FÉRFIKÉNT nem leszek vonzóbb a nők szemében.

2020. jún. 16. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!