Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rendszeresen járok prostihoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendszeresen járok prostihoz szóval meg van ami kell,akkor még is miért érdekel az hogy egy csúnya nő közeledik felém,miért akarok beszélgetni vele ráadásul úgy hogy min 1 órát kéne utazni ha meg akarok inni vele 1 kávét?

Figyelt kérdés

és a csúnyát úgy értem hogy nekem nem tetszik 160cm és 90kg jó mondjuk ez csak egy dolog és a telt nők bejönnek de arcra is elég fura.

Még is ha összejönnék vele nem érdekelne többé a rendszeres szex kivéve ha akarja.


2023. ápr. 23. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A pr.srizósak amugy is torzultak a nőkről. Ne erőltesd senkivel.
2023. ápr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
mert ha bánatos vagy akkor lepippant bérmentesen, csakhogy jobb kedved legyen. plusz jobb hallgatóság. Reagál, ha mondasz neki valamit. Néha még jó tanácsokkal is ellát.
2023. ápr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha csak prostinál ürítesz.
2023. ápr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A prostival üzleti kapcsolatban vagy. Lehet vágysz érzelmi, emberi kapcsolatra is és azt simán lehet egy olyan emberrel akinek a testi hiányosságait kárpótolja a személyiség. Ez sok emberrel így van főleg ha beleszeretsz valakibe, hirtelen megszereted a hibáit is.
2023. ápr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez már megint shrek lenne?
2023. ápr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5

De ki az? Már többször láttam itt emlegetve.

2023. ápr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Shrek-Harkonnen egy legenda itt az oldalon. Nagyon híressé vált az esete a pizzafutár lánnyal.
2023. ápr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én sem hallottam pedig kb 1-2 éve mondhatni aktív vagyok az oldalon
2023. ápr. 23. 15:39
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
Ez a történet sok-sok korszakkal ezelőtt történt a mítoszok és legendák korában, amikor még az Istenek kicsinyesek és kegyetlenek voltak. Gyötörték az emberiséget akik rettegtek tőlük. Egyetlen ember mert szembeszállni velük: Shrek! Shrek olyan erős volt amilyet még nem látott a világ. Erejét csak szíve nemessége múlta felül. Bármerre ment azonban üldözte mostohaanyja Erzsike az olaszok mindenható jósnője. Ám ahol megjelent a rossz, ahol ártatlanok szenvednek, ott termett hirtelen: Shrek!
2023. ápr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!