Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még 20-35 közötti nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még 20-35 közötti nők akik normális úton (szimpátia alapján) ismerkednek ?

Figyelt kérdés
Vagy mindnekinek a diploma , külsőségek (legyen 180/70 a pasi) , saját ingatlan/autó megléte , 800 nettó kereset alapján esik a teljesíteni tudó férfira a választásuk ?
okt. 14. 07:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
Én most válaszoltam először erre a kérdésre és nem olvastam végig a többi választ sem. Attól még ez a véleményem.
okt. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
A szimpátia az nem egy olyan dolog, ami mindentől független, és tök mindegy, ki vagy, mi vagy, milyen célokkal, milyen külsővel, milyen hobbikkal, milyen személyiséggel, ott lesz egy szikra. Olyan ember nem lesz szimpatikus, akivel semmi közös nincs bennünk. Egyszerűen nem. Kell külső vonzalom és kell valamennyi egyezés belsőre... és bizony a belső tulajdonságok hatással vannak arra, hogy ki mit keres és hogy lenne boldog egy párkapcsolatban. Nekem pl. nem alap elvárás a diploma, de azt is látom, hogy azon a szellemi szinten, ami mellett én boldog lennék és amit én is tudok nyújtani, többnyire diplomások vannak. Csak azért, hogy egy random picsogó embernek bebizonyítsam, hogy nem vagyok felszínes, nem fogok azért várni évekig, hátha megtetszem egy okos nemdiplomásnak és viszont. Illetve anyagias sem vagyok (voltam már tartós kapcsolatban olyannal, aki a felét nem kereste meg a fizetésemnek), de az fontos, hogy ne nekem kelljen eltartanom vkit és ne rajtam élősködjön... szóval ha keveset keres, akkor azért tudja tudatosan kezelni a pénzét. Plusz azért egy jó párkapcsolat nem olyan, hogy szimpátia jeligével el lehessen várni a nőtől, hogy csak adjon, és fordítva ne kapja ezt meg (és fordított nemekkel is így van). Amúgy ha körbenézel, rengeteg nő van, akinek nem elvárás a kocsi, diploma, saját kacsalábon forgó palota... csak valszeg te sem az ő körükben keresgélsz.
okt. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 A kérdező kommentje:

“ de az fontos, hogy ne nekem kelljen eltartanom vkit és ne rajtam élősködjön.”


Ez a szöveg annyira gyakori nálatok. És nem igaz.


Mert ha ott van Jenő, 8 éve egyedül él az albérletében, 400 ezer körül keres, total fenntartja magát. Tényleg essze ágában sincsen akár pár 100 Ft-os dolgot se elvenni a jobban kereső nőtől. Akkor sem fog a Kata (mondjuk lakásos , 700 nettót kereső, diplomás) össze jönni Jenővel.



Szóval nem kell ez a szöveg mert félrevezető. Jobb színben akarjátok magatokat feltüntetni , a valóság meg az hogy nem akartok átlag férfit elfogadni. Mert abban nincs haszon.

okt. 14. 13:35
 64/71 anonim ***** válasza:
60%

63: én összejöttem anno és együtt voltam együttélős kapcsolatban olyan férfival, aki anyjával lakott és minimálbérnél alig keresett többet. De tudta kezelni a pénzét. Sok "jaj, szegény keveset kereső férfi" olyan, hogy szórja a kevés megkeresett pénzét, és ha összejön egy jobban kereső nővel, már belenyúlna a tárcájába, hogy segítse ki, beköltözhetne-e a házába, "ha már ennyit keresel, mit várod el, hogy vegyek neked virágot, úgyis elhervad".


Amúgy meg Jenőnek miért pont a nála jobban kereső Kata kell... miért nem szimpatikus neki Kasszás Kati vagy Takarító Teca vagy Iskolarecepciós Ica...

okt. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
60%
Mi is a baj azzal hogy valaki pénzközpontú? Mifelénk pénzből élnek az emberek. Lakást, kocsit, bármit pénzből veszünk.
okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:

58 nekem is van diplomám, de ha párom piaci elemzésről dumálna agyvérzést kapnèk 🤣.

Otthon marhára nem munkáról szeretnék beszélni, fölleg ami ilyen unalmas.

Sztm a munka a munkahelyre való.


Kérdező! Oké...én is megélek 350-ből pl, DE nem csak megélni akarok hanem élni is, ahhoz pénzt kell.

Nem azért dolgoztam ennyit, hogy az életszinvonalamból lejjebb adjak. Minek olyan pár aki nem hozzá ad, hanem elvész belőle?

Annyit se várok el, mint ami nekem van (de van egy minimum...egy pl jó villanyszerelő vagy buszvezető se keres rosszul, egy auto is alap...nem kell újnak lenni meg mitudom én BJW-nek, éljen külön...felőllem lehet albérlet is).

Rengeteg gyári melósnak is van nője/ családja.


N 32

okt. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom, én szeretem a munkámat és szeretek beszélni róla, mert érdekesnek tartom. Persze nem csak ez a téma, de része egy átlag beszélgetésnek. De látom nem jött át a lényeg, ami az, hogy van intellektuális különbség.


Egyébként a kérdező példájában nem értem hogy Jenőnek miért a jól kereső Kata kell. Hisz nem ő az átlag. Mivel a nők átlagosan 17%al keresnek kevesebben, így hozzá 320at kereső Ildi illik, aki Aldi pénztáros.

okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 A kérdező kommentje:

67


Jenőnek nem kifejezetten Kata kell. De összefutottak az Aldiban és szimpatikusnak vélte, ezért elhívta volna egy közeli kávézóba.


A férfiakat nem érdeklik a sokat hajtogatott “szintek” , “diplomák” vagy a “másik pénze”. Tudom ezt nektek nőként nehéz elfogadni. Hogy a ferfiak társat keresnek és nem a hasznot helyezik előtérbe.

okt. 14. 15:15
 69/71 anonim ***** válasza:
100%

Azért az, hogy pillatnyira jó nőnek találta Katát, az a szimpátiától messze van... ahhoz azért kellene kicsit ismerni a másikat azon kívül, hogy csinos, mosolyog és cukin válogatja a körtét. Ez sima vágy és vonzalom.

És ha tényleg egy Aldiban történik meg a meghívás, akkor garantált, hogy Kata nem azért utasítja vissza, mert csóró a főhősünk. Hanem mert nem tetszik neki, vagy igénytelen vagy a dumája rossz. Hiszen odáig el sem jutottak.

Illetve azért ált. nem véletlen az sem, hogy pont nem a Gyári Gyöngyihez vonzódik az emberünk.

okt. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező. Egy normális férfinak azért van elvárása, fölleg ha maga is tett le valamit az asztalra.

N 32

okt. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!