Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még 20-35 közötti nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még 20-35 közötti nők akik normális úton (szimpátia alapján) ismerkednek ?

Figyelt kérdés
Vagy mindnekinek a diploma , külsőségek (legyen 180/70 a pasi) , saját ingatlan/autó megléte , 800 nettó kereset alapján esik a teljesíteni tudó férfira a választásuk ?
okt. 14. 07:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 A kérdező kommentje:

50


Hajrá. 💩


Olyat úgyse találsz mint én. Amúgy van lakásom Budapesten. (Örökölt)

okt. 14. 11:42
 52/71 anonim ***** válasza:
75%
Azért lennék golddigger mert van saját házam és férfiben is az jöhet szóba? Tudom hogy sok család él albérletben. És? Nem az én dolgom.
okt. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 A kérdező kommentje:

52


Nem g digger vagy hanem pénzközpontú nő. Sokkal rosszabb kategória mint a sima aranyásók.

okt. 14. 11:49
 54/71 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember legyen férfi vagy nő pénzközpontú...max lusta és nincs vagy nem volt kitartó, rafinált, stb...
okt. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:

53 az élet pénz központú. Pénz kell, hogy meleg legyen, pénz kell, hogy eljuss a-ból b-be, pénz kell, hogy egyél, pénz kell, hogy legyen ruha rajtad, pénz kell, hogy víz folyjon a csapból, pénz kell a hobbikhoz, a tanuláshoz.

Ez ilyen, régen termény, meg haszonállat kellett hozzá.

okt. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 A kérdező kommentje:

55


Ez oylan jelenség hogy most 700 ezer nettó számít elfogadottnak. Ha a minimálbér lenne 700 ezer Ft és úgy hogy az árak nem követnék. Azaz soha nem látott életszínvonal javulás történne Magyaroszágon. Azaz mindenki megkeresnél ezt a pénzt és ki is jönne belőle. Akkor a női elvárás fel ugrana azonnal havi 2 millióra , hogy a 700 ezres melós Jancsika akkor is maradjon egyedül. Pedig a 700 ból is ki lehetne jönni.

okt. 14. 12:13
 57/71 anonim ***** válasza:

56, a mi lenne ha, legfeljebb teoretikus vita lehet. Nem tudjuk mi lenne, ha... Most az van, hogy a legtöbben a saját életszínvonaluk megtartásán és javításán ügyködnek. Van, aki megél 200-ból és elégedett, van, akinek a 700 is kevés. Én a kettő között tartom reálisnak, mert azon a színvonalon élek. 500-ból már lehet kényelmesen élni és kényelmesen, normális összeget félre tenni is.

Az, hogy az emberek nem szeretnék a saját megszokott életszínvonalukat lejjebb adni (és még ez se igaz mindenkire) egy másik ember kedvéért, nem tudatos akció "melós Jancsi" ellen.

Én egyébként ismerek gyári melóst, telekom bekötőt (többet is), betanított munkást is, akinek tartós kapcsolata, felesége van az általad megjelölt korosztályban. Szóval az se evidens, hogy "melós Jancsi" egyedül marad a mai világban.

okt. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
55%
Alapvetően nem kellene melós Jancsika akármennyit is keresne. Nekem diplomám van, ez a minimum. Egyszerűen nem ugyanaz lenne a szint. Én mesélek neki a piaci elemzésekről amiket aznap csináltam, ő meg elmondja, hogy milyen ügyesen rakta össze a dolgokat a gyárban, meg hogy a Béla megint többször kiment cigizni? Nekem ennél kicsit több kell.
okt. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 A kérdező kommentje:

57


Melléduma


58


Te nem ugyanaz a user vagy akivel fentebb a diploma nem diploma volt a “vita” ? Mert ott az volt írva hogy nincs a iskola alapján ítélkezés. Most meg az olvasható hogy szintek vannak és a melós az alacsonyabb szint.

okt. 14. 13:00
 60/71 anonim ***** válasza:

Ez off topic, de mennyivel jobb volt a százalékos rendszer, mint ez a pipás szar. Sokkal könnyebben lekövethető volt a beszélgetés.

59, nem mellébeszélés. Én kerestem elég sokféleképp az elmúlt 6 évben és minden szinten meg tudtam élni, csak egész más minőségben. Semmi humorom nem lenne megint 250-ből, vagy 300-ból megélni. Míg másnak, akinek ez a keresete és nem teper a többért, megfelel ez is. Nem vagyunk egyformák és a többségnek a saját szintje a minimum, ami már jó, mert az adott szintet szokta meg, a kevesebb azt jelentené, hogy valamiről le kell mondania. Ez ennyire egyszerű.

okt. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!