Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még 20-35 közötti nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még 20-35 közötti nők akik normális úton (szimpátia alapján) ismerkednek ?

Figyelt kérdés
Vagy mindnekinek a diploma , külsőségek (legyen 180/70 a pasi) , saját ingatlan/autó megléte , 800 nettó kereset alapján esik a teljesíteni tudó férfira a választásuk ?
okt. 14. 07:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
100%

Nem irtam ilyet, hogy aki diplomas, az ertelmesebb lenne, mint aki nem. De azert inkabb feejuk billen a merleg, azert epitkezesen vagy boltban dologozok kozul nem annyira sok az olvasott, tajekozott ember. Megvan a jozan paraszti esz, de a muveltseg sok esetben hianyzik.

En nem tartom butanak, aki nem tanul tovabb. Nem mindegy, hogy azert nincs diplomaja, mert almai munkajahoz nem kell, eleg a szakma vagy azert, mert nem eleg kitarto elvegezni egyet, de akik megcsinaljak, azokra kopkod mondvan, hogy barmilyen hulye el tudja vegezni. Mindenki elott ott all a lehetoseg. Es mielott jonne a kovetkezo beszolas, nem, anyamek nem fizettek egy forintot sem ebe, mert nem volt penzuk, munka mellett, osztondijjal vegeztem el az egyetemet.

Ugyhogy nem esek hasra egy olyan alak elott, aki buta es lista volt tanulni, de sir a szaja, hogy “magasak az igenyeim”.

okt. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 A kérdező kommentje:

41


Pedig pontosan arra irányul a válaszod hogy hülye aki nem járt egyetemre.


Ez meg hogy állítólagosan szegénységből indulva , segítség nélkül csináltad és szorgalmasan stb. Egyéni dolog. Erre nem lehet ráhúzni hogy akkor bárki meg tudja csinálni. Felvágsz rá hogy te könnyen tanulsz és érdekelt téged. Ez olyan mintha nekem 20 centis farkam lenne és az átlagos fickóknak magyaráznàm hogy mi olyan nehéz benne ? Csak így kell születni!! 😂👍

okt. 14. 10:51
 43/71 anonim ***** válasza:
100%

Ok🤣

Nem csodalom, hogy a kutyanak nem kellesz, valaki A-t mond, te meg B-t ertesz.

okt. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
86%
Persze, egyetlen erdememert sem megdolgoztam, hanem ezekkel szulettem, mi? Az ember nem fejleszti magat, hanem egesz eleteben olyan lesz, mint ahogyan szuletett, azokkal a kepessegekkel rendekezik, nem? Nem mondom, hogy akinek nincs diplomaja, az buta (mert NEM!), de hogy te hulye vagy, az egeszen biztos.
okt. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
Én fiatalabb koromban kajak olyan voltam, mint a kérdező. Mindent kiforgattam és visszalőttem. Nem is voltam boldog.
okt. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 A kérdező kommentje:
Vannak vele született adottságok. Vannak fejlesztő dolgaink is. De az alap adott, külsőre és ész kapcsàn is. Szarból nem lehet várat építeni kifejezést biztosan halottad már.
okt. 14. 11:00
 47/71 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mindegy a korosztály melyik végén vagy. 20 körül sokan még a gimi végén járnak, ott nem számít. 25-nél szerintem meg sokan nem figyelik. De 30 fölött szerintem elvárás nőktől és férfiaktól is, hogy tegyenek le valamit az asztalra.
okt. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
6-os vagyok: komoly kapcsolathoz kevés egy albérlet. Hozzám hasonló férfivel szeretnék kapcsolatban lenni. Ha csak átjárkálunk egymáshoz akkor mindegy miben lakik. A jóképűséget nem is menüből választom, szerencsére vannak a húsvér férfiak között jóképűek.
okt. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 A kérdező kommentje:

“ komoly kapcsolathoz kevés egy albérlet.”


Tudod hány 100 ezer család él albérletben Magyarországon ? Mondjuk ott biztos nem goldigger az asszony.

okt. 14. 11:26
 50/71 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehet szűrni a hozzád hasonlókat ezzel, akkor én is felveszem az albérletet a red flag listámra.
okt. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!