Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még 20-35 közötti nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még 20-35 közötti nők akik normális úton (szimpátia alapján) ismerkednek ?

Figyelt kérdés
Vagy mindnekinek a diploma , külsőségek (legyen 180/70 a pasi) , saját ingatlan/autó megléte , 800 nettó kereset alapján esik a teljesíteni tudó férfira a választásuk ?
okt. 14. 07:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
100%

#30

Az egyszerűen nem igaz állítás, hogy százból száz nő ilyen. Ez egyik nemre sem igaz. Nőtt a diplomás nők száma, de ez nem azt jelenti, hogy minden nő az.

Kérdező, te nem jársz el semmilyen közösségbe, ahol kötődni tudnál más emberekhez?

25/N

okt. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 A kérdező kommentje:

31


De járok több hobbi kapcsán is. Midnenki diplomás. Vagy tervben van neki.


Jó oke egy Aldi munkás nem az. De úgy is fogalmazhatok hogy aki nem total agyatlan és nem elhízott vagy c type lány, az mind a iskolát meg az elvárásokat sorolja.

okt. 14. 10:13
 33/71 anonim ***** válasza:
100%

Bármibe lefogadom, hogy neked szimpátia alapján nem tetszett még meg kövér nő. Vagy 40+-os. Csak fiatalok, csinosak, vékonyak. Mert neked TÖBBEK KÖZT ez is szimpatikus.


A szimpátia nem csak a személyiségre értendő, illetve sokszor a külső és a belső kapcsolódik.

okt. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
75%

#32

A kettő szélsőség között azért vannak átmenetek, de ha már megemlítetted, neked miért nem jó a kicsi duci, talán kevésbé művelt, Aldi-ban dolgozó lány? Neked lehetnek elvárásaid, de a diplomás nőknek (ami egy nagyon sokféle embert magába foglaló meghatározás) ne legyenek?

25/N

okt. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 A kérdező kommentje:

33


Nekem a szimpátia nem = külsővel. Most egy ideje egy 34-38 közötti nő érdekel. De csak pár szót váltottunk, nem tudom a tényleges korát sem.

okt. 14. 10:20
 36/71 A kérdező kommentje:

34


Amit fentebb írtam a másik kommentelőnek. Szóval a hölgy aki most érdekel az 65-70 kg lehet. Nem top modell. Aldi dolgozókkal sincs bajom. Ott is van értelmesebb is. Nem mind egy típus aki oda keveredett.

okt. 14. 10:25
 37/71 anonim ***** válasza:
Hogy jon ide a szerenyseg? Az egy allitas, hogy diplomam van, nem vagizok vele. Ha szerinted felvagos vagyok, akkor nem en vagyok nagykepu, hanem te vagy irigy🤓
okt. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
De a szimpátia MINDEN. Külső és belső. Az áldozatod csinos, nem?
okt. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
Na kíváncsi vagyok, igazából milyen korú és súlyú, mert a pasik híresen rosszak ennek a megsaccolásában.
okt. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 A kérdező kommentje:

37


Haha. Pedig ez általában a felvágással együtt van a nőknél. De komolyan van aki elhiszi azt hogy ez megkülönbözteti bármiben is egy kevesebb iskolai végzettségű embertől. Mintha az lenne hogy aki diplomás az 140 IQ lehet csak a többi meg 80IQ . Irigységről szó sincs. Csak ne tartsanak proli buta fossnak mert én nem tanultam tovább.


38,39


Nincs képem róla.

okt. 14. 10:31
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!