Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még 20-35 közötti nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még 20-35 közötti nők akik normális úton (szimpátia alapján) ismerkednek ?

Figyelt kérdés
Vagy mindnekinek a diploma , külsőségek (legyen 180/70 a pasi) , saját ingatlan/autó megléte , 800 nettó kereset alapján esik a teljesíteni tudó férfira a választásuk ?
okt. 14. 07:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
32%

Ahha.

95kg vagyok, es 160 cm

Jah, hogy neked is fontos a külsőseg? Ahha....Gondoltam


Amugy a sajat lakas, autó, alap lenne 30 felett.

okt. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 A kérdező kommentje:

1


Ne trollkodj.

okt. 14. 07:10
 3/71 anonim ***** válasza:
67%
Nyilván akivel egy jót mégcsak beszélgetni se tudok annak lehet akarmije is akkor se fog kelleni.
okt. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 A kérdező kommentje:

3


Szóval arra gondolsz hogy diploma nélkül mindenki buta, tájékozatlan mindenben vagy egyenes Low Iq fogyi ?

okt. 14. 07:22
 5/71 anonim ***** válasza:
75%
Én közös érdeklődés alapján ismerkednék, hogy legyenek közös témák meg olyan elfoglaltságok amiket mindketten szeretünk csinálni. Persze alap szinten a külső is fontos, hogy ne taszítson, de nem ez áll az első helyen.
okt. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
41%
Diploma nem fontos de legyen már hol laknia és legyen jóképű.
okt. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 A kérdező kommentje:

5


Nem egyszerű úgy találni. Téged pl érdekel a főzés, lovaglás , foci , külföldi utazás. A ferfit meg mondjuk a zene meg a számítógépes dolgok. Nem lesz közös pont.

okt. 14. 07:37
 8/71 A kérdező kommentje:

6


Albérlettel mi a bajod? Az hogy legyen jóképű azt nem egy meki menüből lehet kiválasztani.

okt. 14. 07:38
 9/71 anonim ***** válasza:
64%
Szimpátia alapján találkoztam a párommal. Jót tudtunk írásban beszélgetni, aztán szóban is. Ágyban is jó volt, de nagyon. A normális nők már foglaltak vagy nem akarnak férfit az életükbe többet. Ja, és nem érdekelt a munkája, a magassága. Se autója, se pénze nem volt akkor.
okt. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
81%

Ami engem illet a szimpátia is fontos. Ahogy fontos a vonzalom, mind külsőre, mind jellemre, fontosak a közös tèmák, hobbik, egyéb kapcsolódási pontok, a hasonló humor, hasonló anyagi helyzet, jövőkép, szokások, azonos kommunikációs és viselkedési normák, illetve az, hogy gördülékenyen és sokat tudjunk beszélgetni, erre igénye is legyen, ne csak elviselje, hogy dumálok... sok, sok tényező fontos.

És nincs olyan, ami instant felül írja a többit. Hiába remek beszélgetőtárs, ha 0 vonzalmat kelt, ahogy hiába egy Adónisz, ha buta, mint a föld, vagy semmi közös nincs bennünk. Hiába gazdag, ha nincs vonzalom és így tovább. Vagy rendben van külsőre és jellemre (és jellemre passzolunk is) -> vonzó és hoz egy anyagi szintet, vagy valamelyiket nem teszi és ebben az esetben hagyjuk egymást.

okt. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!