Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még 20-35 közötti nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még 20-35 közötti nők akik normális úton (szimpátia alapján) ismerkednek ?

Figyelt kérdés
Vagy mindnekinek a diploma , külsőségek (legyen 180/70 a pasi) , saját ingatlan/autó megléte , 800 nettó kereset alapján esik a teljesíteni tudó férfira a választásuk ?
okt. 14. 07:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
53%

Naná, hogy vannak!


Számomra mindig is nagyon fontos volt a nyílt kommunikáció, illetve a hasonló szemlélet.

okt. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
39%
Lehet Béla szakács egész életében nyugodtan, csak nem mindegy, hogy 40 évesen is a menza konyháján tejbegrízt főz nettó 350-ért, mint amikor kezdte és max infláció”követő” emeléseket kap, vagy fejlődött annyit a szakmájában, hogy ha nem is Michelin csillagos konyhafőnök, de már visz haza annyit, amennyiből lehet normális felnőtt életet élni, akár családdal, nyilván a nő fizetésével kiegészítve.
okt. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
58%

Nekem fontos volt a kulso, de jo belso nelkul nem er semmit.

Anyagiak teren nem volt fontos semmi, amikor a parommal ismerkedtem, mindketten egyetemre jartunk akkor meg, en dolgoztam mellette, o nem. Nyilvan kereste sem volt, csak nekem.

okt. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 A kérdező kommentje:

Borzalmasak vagytok :)


Szóval nem az a baj hogy van pár ilyen törekvő meg pénz orientált nő. Hanem az hogy 100 ből 100 ilyen már. Így megnehezítve az átlagos “lusta here” férfiaknak a társkeresést.

okt. 14. 09:44
 25/71 anonim ***** válasza:
85%
Neked midneg, csak biologiailag no legyen? Eleg igenytelen vagy.
okt. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
100%

Csak tudnám, hogy szerinted miért vagyok borzalmas. Csak tudnám, hogy miért pénzorientáltság, ha valakinek igénye a haladás. Csak tudnám, hogy miért teszel úgy, mintha csak egyféle nő létezne.

25/N

okt. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 A kérdező kommentje:

25


Nem mindegy


26


Nem az a baj hogy te vagy van pár ilyen. Talán elkene kezdened értelmezi a kérdést! A baj hogy a arányában ilyen már a többség. Így pl egy Szakács egy 4 éves iskolával meg egy 2 éves érettségivel nem tud már nőt találni. Mert alapelvaras lett a diploma , nyelvizsgák meg az extra magas fizetés. Sokaknak az autó meg a lakás is.

okt. 14. 09:53
 28/71 anonim ***** válasza:
75%

#27

Mindenféle nő és férfi létezik, csak kitartóan kell keresni. A példádban említett szakács senkit sem ismert meg az addigi tanulmányai alatt, senkivel se találkozik a hobbijai által?

(Mondjuk nem értem, hogy miért baj, ha a többség ilyen, bár ebben sem vagyok olyan biztos. Egy szakács miért ne tudhatna több nyelven, miért ne lehetne diplomás, miért ne dolgozhatna egy önálló vállalkozáson?)

25/N

okt. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
100%

Nem alapelvaras. De ha en hozom a diplomat es a nyelvvizsgakat, jo fizetest, akkor miert nem varhatom el ezt a masiktol is?

Igen, mostanaban tobb a diplomas no, mint a ferfi. Inkabb azon kellene elgondolkozni, hogy miert.

okt. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 A kérdező kommentje:

Diploma is kevés ezek szerint a probelma megértéséhez nektek.


Magasról szarna rátok az átlagember , ha lenne 1000 ből 20 ilyen nő. És mellette úgyan úgy lehetne megtalálni a szerényebb nőket. De mivel már 1000 ből 1000 olyan mint ti. Ezért nekünk van hogy 10 évig szexre se jön össze senki. Nem hogy szerető párkapcsolatra.

okt. 14. 10:06
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!