Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van vagy normális egyáltalán, hogy idősebb pasiként a nagyon fiatal lányok vonzanak?

Figyelt kérdés
43 éves férfi vagyok és bizony a 20-as lányok tetszenek, a villamoson buszon is az ilyen nőkhöz megyek oda és próbálok beszélgetni velük, társkeresően is általában a 20 éves lányokat keresem, nyilván nagyon sok a kudarc mert nem ilyen idős pasit szeretnének, de valahogy irántuk vonzódom, az előző barátnőm is 22 éves volt, igaz hogy fél évig tartott a kapcsolat sajnos, de vele éreztem magam legjobban korombeli 40-es nők valahogy nem vonzanak, pedig állítólag nagyon csinos nő is volt akivel lehetett volna valami de hogy nem éreztem benne a fiatalságot frissességet bársonyosságot
ma 07:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
67%
Hát api, ennyi idősen már perkálnod kell, ha fiatal csini nőt akarsz. Ha erre nincsenek százezreid havonta, akkor meg fogadd el, hogy megöregedtél és nem kellesz nekik.
ma 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Exem is apakomplexusos lehetett mert oda volt értem és nem kellett neki a pénz.. azért még vannak ilyen nők tudom nem sok de hátha akiknek tényleg tetszik ha érett idősebb a férfi.... nem vagyunk egyformák
ma 08:59
 13/25 anonim ***** válasza:
35%
Még pár év, és a gerontofil csajok közt válogathatsz.
ma 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
77%

33 F vagyok, megrögzött agglegény tudatosan,és az is akarok maradni.

Sokat ismerkedek élőben és társkereső oldalakon

(Tinder,Badoo,Jaumo)

Azért a 18-24 éves lányokat se kell félteni, regényeket tudnék róluk írni.

Találkoztam,olyan 19 évessel akinek a 33 évemmel fiatalnak számítottam,mert ő apakomplexusos volt és 37 év felett kereset magának (apucit) ahogy ő mondta DDLG kapcsolatra.


És volt,olyan nagyon nagyon kedves tisztelettudó 18 éves lány aki rám írt és felajánlotta,hogy megvasarolhatom tőle a bugyiját,voltak olyanok akik képeket vagy videókat árultak,volt olyan nem is egy akivel pénzért cserébe azt csinálhattam volna amit csak akarok.


Egyszóval nagyon elcseszett egy világban élünk.

ma 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
79%

#14

Így már érzem, hogy milyen hamvasságot meg frissességet jelent egy ilyen idős lány. 😂

Még tiszta és ártatlan. 😂 Nem olyan leharcolt, mint egy 30 éves, akinek csak 2-3 hosszú kapcsolata volt és érzelmek kellenek neki a szexhez. 😂😂😂

ma 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
18%
Érdekes egy nőt meg biztatnak ilyenkor hogy nem számít a korkülönbség a férfi meg 40 évesen már "kisnyugdíjas"...
ma 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
50%

"És volt,olyan nagyon nagyon kedves tisztelettudó 18 éves lány aki rám írt és felajánlotta,hogy megvasarolhatom tőle a bugyiját,voltak olyanok akik képeket vagy videókat árultak"

🤣🤣🤣


Hát ez nem a személyednek szólt, én is szoktam ilyet, hidd el, nem érdekel, hány éves, ha fizet, és az se, hogy utána hogy veri ki rá 😅

Gyanítom, más is így van vele.

ma 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Hozzád egy 30-33 éves nő is bőven elég fiatal.A te bajod ott kezdődik, hogy szexis, vonzó, igényes 30 körüli nőknek te nem kellesz, mert nem tudsz az igényeikkel lépést tartani.

Nem tudod őket manipulálni és anyagilag sem vagy képes megugrani azt a szintet, ami egy 43 éves férfitől joggal elvárt.

Ezért mész a 20-22 éves naiv csajokra, akik még felnőtt szemmel nézve agyilag gyerekek.Nekik elég még, hogy szépeket mondasz, aztán nekik is pár hónap alatt leesik, hogy egy hülye lúzer vagy.

ma 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
11%
Persze, hogy normális, ha mind a ketten akarjátok! Tele van ez az oldal is ilyen lányokkal akik az idősebb férfiakat szeretik, hiába játssza itt a sok álszent barom az agyát.
ma 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

14

Legalább előtte van annyi gerinc benned és közlöd velük?

ma 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!