Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék h ez végre ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék h ez végre ne így működjön? azaz működjön egyáltalán

Figyelt kérdés

most kezdtem újból ismerkedni szakítás után lassan fél évvel.

sajnos folyamatosan mellé nyúlok,. olyan embereket sodor az élet az utamba, hogy elmegy a kedvem a további ismerkedéstől.

tényleg nincs senki aki normális lenne?

vagy én teszem a mércét magasra és nekem nem felel meg senki?

Egyébként nem gondolnám hogy így lenne mert már komolyan nincsenek nagy elvárasaim, csak annyi h ne verjen át kezdettől fogva és legalább legyen szingli, és ne 3.kent kelljen küzdenem érte nőként.. hanem esetleg meltoztat változtatni a "megromlott kapcsolatan" vagy marad az állandó hitegetés csak.



2020. okt. 2. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Előszőr is ne neked kelljen egy pasiért küzdeni, hanem fordítva! Olyan nő legyél első körben, aki annak a pasinak kell, akt te kinéztél! Magyarul tudd azt, hogy mi kell annak a pasinak aki neked tetszik! ;) És minden probléma megoldva!
2020. okt. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Legyen őszinte, szingli és kezdeményezzen? Ennél biztosan nagyobb az elvárásod.


Hol ismerkedsz és hány éves vagy? Mi alapján szűröd a férfiakat?

2020. okt. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nyilván több kell ennél,mint amit leirtam, azok csak példak arra pont h ilyen alapvető dolgokkal is problema van több esetben.

sokszor barátnővel rendelkező, hazudozó, tiszteletlen emberek találnak meg. nem csak engem a de a barátnőt is próbálják hülyének nézni, nem tisztelik őket.

ismerkedni olykor szórakozóhelyen, többnyire ismerősök ismerősi köréből szoktam, de leginkább a helyszíntől független merem ezeket állítani h szánalmas emberek próbálkoznak, alapvető fontosságú tulajdonsagok hiányában. 26N

2020. okt. 3. 09:37
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Szórakozóhelyeken az emberek többsége egyéjszakást keres, nem meglepő, hogy ilyen férfiakat fogsz ki. Érdekes ismerőseid vannak, hogyha mindegyiknek hazudozóak a barátaik, elgondolkodnék a helyedben kikkel tartod a kapcsolatot és változtatnék rajta.


Amit tehetsz, hogy szelektálsz és nyitott vagy az ismerkedésre, ahol lehetséges, ha szórakozóhely és ismerősi kör nem jött be, próbálkozz máshol, például hobbi során vagy interneten.

2020. okt. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

az interneten ismertem meg az egyik exem... ritka szép kapcsolat volt, tartok emiatt a társkeresőktől és közösségi oldalaktól is.

ok, egy ilyen dolog alapján nem általánosítható h aki ott keresgél mint hülye v szemét, csak vannak fenntartásaim azzal kapcsolatban is

2020. okt. 3. 10:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak olyan férfiak, viszont minél több lehetőséget hagysz nyitva, annál nagyobb eséllyel találsz normális srácot. Ha már valakivel negatív tapasztalatod volt, a jövőben tudod mire kell odafigyelned és újra nem fordul elő. Hidd el, férfiként sem egyszerűbb normális nőt találni. :)
2020. okt. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha problémás embereket vonzol be folyamatosan, akkor nem árt önvizsgálatot tartanod, illetve tudatosabbá válnod. Azt írod, mindössze annyi az igényed, hogy szingli legyen és ne verjen át - de nyilván nem ennyi az igényed, mert ez az igényszint "nem életszerű"..

Amit sejtek esetlegesen problémaként, hogy akinek barátnője van, az általában magabiztosabb, mint aki magányos, és ez a magabiztosság imponáló. Lehet, hogy te a magabiztos embereket keresed.

A helyzet kapcsán saját példám hadd hozzam elő: gyakorlatilag apa nélkül nőttem fel, szüleim viszonya ellenséges volt egymás felé és felém is. Egyébként egy okos, tanult, "normális" ember vagyok, de ilyen háttérrel, jó minták hiányában nemigen tudok magabiztosan, "férfiasan" viselkedni.. E téren "megértő viszonyulásra" lenne szükségem - amit sajnos nemigen érzékelek..

2020. okt. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A normális férfiak is olyanok mint a normális nők. Gyorsan elkelnek.
2020. okt. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!