Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vágyok egy társra, de a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágyok egy társra, de a mai világban egyáltalán van normális ember? Hamis ábrándok?

Figyelt kérdés
Nem rég lett vége egy hosszú kapcsolatnak, de nagyon vágyom arra, hogy csak megöleljek valakit, akivel 100%-ig megértjük egymást. Szerintem hamis ábrándokat kergetek, de akkor hogyan tereljem el a figyelmem?Van mivel foglalkozzak, de mindig ott van ez a hiány. Azt sem tudom,egyáltalán lesz valaha valaki mellettem. L

2021. márc. 25. 06:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Rólad mit lehet tudni? Hány éves vagy, mik a terveid, milyen az előéleted? Az ilyen részletesebb információk alapján jobban meg lehetne válaszolni a kérdést.


Az eddigiek alapján csak annyit válaszolnék, hogy igen, vannak őszinte érzelmeken alapuló kapcsolatok - csak ezek az őszinte érzelmek nem tartanak pár évnél tovább. Ezt el kell fogadnod.

2021. márc. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha a realitás talaján maradsz akkor találsz! Nem úgy mint az esti 23 éves N !
2021. márc. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Átgondoltam és nekem nem kell senki. Ezek csak ábrándok.
2021. márc. 25. 09:26
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Dehogynem kell... Légyszíves ne húzd az időt és hagyjuk ezeket a köröket!
2021. márc. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
A felesleges körök alatt az ismerkedést szokták érteni a szexéhes pasik. :D
2021. márc. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
A felesleges körök alatt ezt a "jajj nekem nem is kell senki" drámázást értettem. Már a kérdés is így indul hogy vágyik egy társra. Szóval ne pazarolja az időt a hattyú halálára.
2021. márc. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Pasiból 0,00001% normális, ők kapcsolatban vannak. A többi verseng, ki hány lányt hogyan dugott, alázott meg, meztelen képeket küldözgetnek ahaverokkal a saját barátnőjükről. Undorítóak.
2021. márc. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Na a 7-es válasz alapján akkor minden 100 000. férfi normális.

👏👏👏👏👏

2021. márc. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%
Nemrég lett vége nőkkel nem ismerkedünk, nem mentjük meg, otthagyjuk.
2021. márc. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Majd talán egyszer lesz. Próbálok nem foglalkozni vele.
2021. márc. 25. 11:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!