Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha feladtad a társkeresést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha feladtad a társkeresést, miért döntöttél így, és az azóta eltelt időben hogy érzed magad, hogy tudod lefoglalni magad?

Figyelt kérdés

ma 12:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Kínomban már olyanokkal találkozom aki messze van, vagy online szerelmem van naponta videocset éveken át meg ezek mennek.

Tehát mar értelmetlen kontaktokba megyek bele mert más meg nincs aki tetszik es viszonzott is.

De ilyenekkel meg van.


Pl a szomszedpasi foglalt, kollega nem tetszik, neten igenytélenek vagy stb, akikkel minden jó lenne viszonzott is, azokkal meg ilyen körülményes az egész.

De már annak is örülök ha már kontaktom isnerettségem vagy alkalmi van olyannal aki tetszik. Annyira senkim sincs a közelben aki tetszene.

ma 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért döntöttem így mert nincs sikerem a nőknél, mivel nem tudok egyhuzamban sokat beszélgetni senkivel.


Hogy érzem magam?

Hát jelenleg elég pocsékul.. De azért ez változó, általában azért nem szokott nagyon zavarni. De vannak időszakaim amikor nagyon magányosnak érzem magam.


Hogy foglalom le magam?

Dolgozok, űzöm a hobbim, vagy csak simán netezek.

ma 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem találtam hozzám illőt. Inkább próbálom megtalálni önmagam, fejleszteni az önismeretem, kiegyensúlyozott életet élni ahol meg tudom tartani a lelki békémet minden körülmények között. Felesleges lenne görcsösen társat keresnem, sokkal fontosabb, hogy tudjak boldog életet élni társ nélkül is. Aztán, hogy később keresek-e, találok-e, az pont nem érdekel. Nem teszem ettől függővé a boldogságomat. Sajnálom is azokat akik működésképtelen kapcsolatokban, házasságokban szenvednek, de kilépni nem mernek vagy nem tudnak.
ma 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzem magam sokkal jobban, ugyanúgy rám tőr a magány érzete + nem örökre adtam fel. Most csinálom a jogsit, munka bizonytalan, szüleimmel élek azt se tom eldönteni maradjak-e otthon vagy ne. Kondizok heti 3x, animék és játékok lefoglalnak szabadidőmben, de nyilván ettől még igénylem a másik nem társaságát.
ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Vak, özvegy nőként nevelem a kislányom egyedül. Reálisan tudom, így egy férfinak se kellenék párkapcsolatra. A magányt kicsit nehezen tűröm, de muszáj.
ma 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

Nem teljesen az én döntésem volt - nő vagyok és csúnya... (Itt most ne kelljen már magyarázni, hogy ez mikkel jár és mi mindenhez vezet.)

Pocsékul viselem, de még mindig jobban, mint egy olyan kapcsolatot vagy akár csak szexet, amilyen nekem összejöhetne nagy nehezen. Az szörnyű lenne, az én mércém szerint leírhatatlanul szörnyű, a nem létező ellenségeimnek sem kívánnám...

ma 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

5,6

Sajnálom, hogy ilyen körülmények miatt nem tudjátok megélni a szexualitásotok mind érzelmi, mind pedig testi szinten.

Remélem, hogy ez azért változni fog, mert egy nőnek, férfinek sem szabadna magányosnak éreznie magát!

ma 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Mert belefáradtam abba, hogy mindig csak én vagyok az, aki végig aktívan vesz részt az ismerkedésben. Mindig én kezdeményezek, mindig én írok rá a másikra, mindig én tartom fenn a beszélgetést, mindig én próbálkozok a szórakoztatással, és mindig én vagyok az is, akit a végén dobnak.

Mivel foglalom le magam? Könyvekkel, filmekkel, zenékkel, játékokkal és anonim fórumokon rontom a levegőt. 😅

ma 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Mert betegségek hada miatt nem tudok vékony férfi lenni. A legjobb korszakomban voltam 77 kg, de a mai kor elvárása 60-70 kg lenne. Most meg vagyok vagy 120. Lehetetlen
ma 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5,6 hagyjuk már...tuti most is kaptatok már privátokat csak szelektálni kéne, nőként "elesettként" is találsz pasit de ha férfi vagy fordított esetben még beléd is rúgnak
ma 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!