Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Badoo alkalmazás vélemények?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoo alkalmazás vélemények? Miért nem működik a videó?

Figyelt kérdés

Először is mi a véleményetek az alkalmazásról vagy a fent lévő emberekről?

Másodszor néha ki szokott dobni olyat hogy nézzek meg egy reklám videót pár kreditért cserébe, de ahogyszor rámegyek hogy megnézem,mindig kiírja hogy "Sajnos most nem tudunk neked videót mutatni, próbáld meg később!" Miért? Mi lehet a baj? Mi a megoldás? Köszi!



ma 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Azt gondolom hogy rosszabb a felhozatal mint tinderen, viszont kevesebb a kamuprofil és többen gondolják komolyan hogy keresnek mint tinderen, mivel a tindert rengeteg olyan ember letölti aki csak úgy nézelődni akar, míg ha a badoot is letölti valaki, azért az már komolyabb "elhatározás".
ma 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem ha a felső 1 százalékba tartozol érdemes megpróbálni, de akkor bárhol próbálkozhatsz mindegy hogy badó vagy más
ma 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2022 nyarától idén kb. tél végéig voltam fenn. Nő vagyok, és nem budapesti, de nyilván ha úgy állítottam be, ráláttam a bp-i felhozatalra is. Vidéken nem jó, kevesen vannak fenn, és ők olyanok is... Bp-n szerintem egész használható.

Tinderről én nagyon gyorsan elmenekültem. Az abszolút a top kategória játszótere. Értsd: nagyon jól kinéző, nagyon fotogén emberek, neves egyetemeken szerzett nem büfészakos diplomák, komoly karrierek, különleges hobbik, utazások, ... Átlag magyar földi halandónak ott semmi keresnivalója, akkor már inkább a Badoo.

De ha te sem vagy bp-i, igazából el is engedheted az egészet. :\

ma 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én túl sok jól kinéző gyerekes nőbe botlottam és elég is volt ebből...
ma 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!