Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Milyen nevetséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen nevetséges, igazságtalan vagy egyszerűen szánalmas elvárásokkal találkoztatok társkeresőkön a nőktől?

Figyelt kérdés

(Tudom, mindkét nemnél vannak ilyenek, nem szeretnék általánosítani.)


Volt olyan, amikor megláttátok egy nőnek a profilját és csak a fejeteket tudtátok fogni, mert nevetségesek vagy szánalmasak voltak az elvárások? Esetleg az üzenetváltások közben?

Ha beszélgetés közben volt ilyen, szóvá tettétek?



ma 10:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
52%

150-170 cm közötti nők 180cm+ magas palit kerestek, írom ezt úgy hogy 182 cm magas vagyok

Beszélgetés? évek óta nem tudtam értelmesen kommunikálni nőkkel online, élőben is siralmas a helyzet de az interneten semennyire nem erőltetik meg magukat.

ma 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
83%

Nem irreális de többször előfordult, hogy csak komolyra keres, nem kell neki szerető, az ő értekrendje nem engedi, stb..

Csevegünk, egyszer csak rákérdezek hogy bírja pasi nélkül ennyi ideje ,csak masztival, válasz " ja, hát neki szeretője van!

ma 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Bár én 170 cm vagyok, és elvetve sikerül beszélgetni is, de randi sose lesz belőle, mert kivétel nélkül mind eltűnik elég hamar, és szó nélkül -amit nem tudok hová tenni. :O

39/F

ma 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Mármint az első hozzászólóra gondoltam, csak rosszul fogalmaztam…

#3 voltam.

ma 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
56%
Ugyanazok az elvárásai vannak kb minden nőnek, kivéve ha nagyon bejössz neki: legyél "okos" = legyen presztízs munkád, legyél magas, szeresd ugyanazokat a zenéket/sorozatokat mint én, te kezdeményezd és egyoldalúan tarsd életben minden beszélgetésünket, lakj közel hozzám, legyél figyelmes = ne zavarjon hogy semmi nem érdekel veled kapcsolatban, de hallgasd meg a hülyeségeimet; ne legyél féltékeny típus = ne zavarjon ha más faszival is szexelek/ismerkedek rajtad kívül és/vagy az exemmel.
ma 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
63%
3 gyerekkel keres társat, kiemelve, kizárólag gyermektelent!
ma 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
77%

Érettségivel rendelkező nő, de minimum egy 2 diplomás férfi kell neki.

Még ha magassarkút is visel a nő, akkor is nála legalább 30 centivel legyen magasabb a férfi.

Ránézésre 110 kilós nő, de neki vékony sportos férfi kell, aki fel is tudja emelni.

Leharcolt 40-es szingli anyuka, de neki csak gyerek nélküli 20-as 30-as férfi jöhet szóba.

Kb. ezek azok, amiken jókat nevettem. 😂

ma 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
80%

Amíg fent voltam társkeresőn, néha unalmamban profilokat nézegettem (olyanokat is, akiktől soha nem akarnék semmit).


Pár "finomság":


- 20 éves csaj, 2 gyerekkel, elvált (tehát 20 évesen már túl volt egy házasságon, gyerekszülésen és egy váláson, az igen), profiljábna ki volt kötve, hogy a leendőbelije szeresse a gyerekeit, de ha a pasinak van gyereke, az kizáró ok, mert ő nem hajlandó más fattyát (igen így írta és nem volt cigó) nevelni. Biztosan sorban állnak érte a pasik....


- 33 éves elhízott, igénytelen bálna (képeken a háttérben ordas nagy kupleráj meg retek mindenhol, szintén nem cigány), aki 180cm+ magas pasit akar, aki vagy normál vagy izmos testalkatú. Ahogy láttam már vagy 4 éve társkeresőzik.


- Teljesen átlagos, sokszor inkább csúnyácskább lányok/nők részletezik a profiljukban, hogy a szépség belülről fakad, meg őket fogadja el mindenki úgy, ahogy vannak (ami még teljesen rendben is van), aztán jön a lista, hogy milyen pasik ne is próbálkozzanak, a lista nagy része külső tulajdonságokat részletez. Szép...őket fogadják el úgy, ahogy vannak, de ők a legfelszínesebb idióták, akiket eddig láttam.


- Amin csak nevetni tudtam: elvárás a diploma, de a csaj egy mezei eladó a Tesco-ban.

ma 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
100%

Kb 1 hónapja láttam:


Regisztrálás időpontja: 2013


Igénytelen, rondán amorf test, bxott nagy orrkarika, neonzöld haj, vad vérfemináci a profilleírása alapján, és az irománya ordít arról, hogy szerinte minden a férfiak hibája és minden férfi egy mocsok.

Szánalmasnak tartom az ilyeneket.

ma 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
57%

Csak itt gyakorin lehet belefutni néha ilyen röhejes elvárásokba, hogy


600 ezret, 800 ezret, 2 milliót, 10 milliót, százezer-milliárdot keressen havonta nettóban.

ma 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!