Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik nem online társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem online társkeresőn vagy éjszakai szórakozóhelyen jöttek össze a párjukkal, pontosan hogyan találkoztatok először?

Figyelt kérdés
2022. jún. 25. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Valaki behozott a baráti társaságba egy új embert
2022. jún. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
51%
7ből 3x gyk.
2022. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
munkahelyen
2022. jún. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%

Szorakozohelyen kepes volt odajonni szembol tancolni. Nem tapizott,hanem tancolt.


Egy elozo elettarsam meg annakidejen ugy szolitott le szorakozohelyen,h megkerdeztem,cigizek-e. Odamondtam,h nem es elfordultam. Aztan igy kezdtunk el beszelgetni,hogy o se es undorodik a cigizo noktol. Rengeteg koktelra meghivott,meg ettermekbe jartuk es twrmeszetes volt,hogy o fizet.

2022. jún. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

4-es vagyok. Soha nem ismertuk egymas baratait. Senki nemmutatott minket be egymasnak. Kepesek voltunk megismerkedni.


Elvbol nem ismerkedtem olyanokkal soha,akiket bemutattak. Az csak a szanalmas eletkeptelen embereknek valo.

2022. jún. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Az egyetemen.
2022. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Koliban

Baráti összejövetelen (egyik barátomnak barátja volt)

Egyetemi rendezvényen


Ahol még lehetett volna:

Osztály, egyetemi csoport/kar, egyetemi előadás/gyakorlat/tesi,

edzés, hobbi, vizsga (nyelvvizsga, elsősegélyvizsga, egyetemi vizsga, bármi)

Koncert (akár könnyűzenei akár zenesulis)

Kurzusok (pl nyelvtanfolyam, előkészítő)

Egyéb random helyzetek (pl kisbolt, utca, vonat, bármi.)


Tulajdonképpen szinte bárhol van rá esély, ahol van esély emberekkel való találkozásra. (a kolostorokat pl kihagynám, de egyházi közösségekben lehet, ha valakinek van ilyene)

2022. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18%
Elmentem randira egy neten megismert csajjal, neki nem tetszettem (és annyira ő sem nekem), de az egyik legjobb barátnőjének igen és végül vele mentem el randira és bejöttünk egymásnak.
2022. jún. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%
Egyetemen volt pár óránk, onnan látásból ismertük egymást, aztán egyik óra után mindketten a buszt vártuk és akkor szólított meg először. Jól elbeszélgettünk, majd mindenki ment a maga dolgára, de mire hazaértem, már láttam, hogy írt nekem Facebookon és ott folytattuk.
2022. jún. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!