Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Milyen nevetséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen nevetséges, igazságtalan vagy egyszerűen szánalmas elvárásokkal találkoztatok társkeresőkön a nőktől?

Figyelt kérdés

(Tudom, mindkét nemnél vannak ilyenek, nem szeretnék általánosítani.)


Volt olyan, amikor megláttátok egy nőnek a profilját és csak a fejeteket tudtátok fogni, mert nevetségesek vagy szánalmasak voltak az elvárások? Esetleg az üzenetváltások közben?

Ha beszélgetés közben volt ilyen, szóvá tettétek?



ma 10:48
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
79%
nekem a kedvencem amikor a 150 centis kerti törpe keres 2 méter magas pasit.
ma 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
30%

“ 150-170 cm közötti nők 180cm+ magas palit kerestek, írom ezt úgy hogy 182 cm magas vagyok”


És ezzel mi a baj? Ez olyan, mintha fordítva én azt írnám, hogy 80 kg-s férfiként miért akarsz 50 kg-s nőt? XD Miért nem éred be egy 80 kg-sal, mint amilyen te vagy? Mindenkinek vannak preferenciái és amíg talál ehhez partnert, hadd várjon el azt, amit akar. Nekem a 157 cm (és 49 kg) mellé 173 cm magas a párom, de volt időszakom, mikor csak a magasakra buktam. És akadt is bőven horogra ilyen pasi, mert akár hiszed akár nem, a legtöbb magas pasinak is tetszenek az alacsony lányok. Akkor ne más pofázzon már bele, hogy én mi alapján választok párt magamnak. Eszem megáll…

ma 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
19%
10: a nettó 600-800-as igény miért röhejes? Normális családot nem lehet fenntartani nettó 300-ból.
ma 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
31%
13. Nekik minden röhejes, amit nem tudnak megugrani.
ma 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
47%
Nyugodtan le lehet pontozni, attól még továbbra sem irreális elvárás alacsony nőként magas pasit akarni :D Irreális 3 gyerekkel gyerektelent akarni, dagadtként sportosat/vékonyat, csóróként gazdagot, iskolázatlanként diplomásat stb. De vonzó alacsony nőként bármilyen magas pasim lehet.
ma 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
57%
13. Mert ő se keres anyit? És nem, nem a 17% wagegap a különbség összesen, mert úgy se jönne ki a fizetése 600ra se!
ma 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
57%

13.


Ezt legyél szíves a magyarországi munkáltatóknak is elmesélni, mert a legtöbb ember Magyarországon NEM keres 600 nettót se. Sőt. Ritka szerencsés az, aki igen. (Vagy jó nagy bűnöző)


Még a fővárosban csak-csak, de vidéken még az olyanok se kapnak 600 nettót, mint a polgármester, az orvos vagy a jegyző. Normál dolgozók meg aztán végképp nem.

ma 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
78%
12. +1 Csak nem kell megsértődni, akkor sem, ha valaki nagy cicit akar
ma 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
12: Magasság nem befolyásolja azt, hogy jól nézel-e ki vagy sem, ellenben a testsúllyal. Nem hiszem, hogy te 185 cm magas, 120 kg-os férfit keresel, aki ráadásul arcra sem valami matyó hímzés. Ennyit a mindenkinek megvannak a preferenciáiról. Én pl a nagyseggű, sportos nőket szeretem, nem mintha nem lennének ilyenek a konditeremben ahová járok és nem mintha elhajtottak volna engem is valaha. Szal ez is egy preferencia, de mégis a magadfajta felháborodik rajta.
ma 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
0%

#19

Miért háborodnék fel rajta? Jó nő vagyok, bőven elég férfinak tetszem, mit érdekel engem, hogy xy-nak kik jönnek be. Ha valakinek a 180 magas nagymellű nők jönnek be, nem pedig én, hát legyenek boldogok. Nincs időm vele foglalkozni🤣A párom amúgy izmos és jóképű, mindketten kondizunk, nincs mi miatt frusztráltnak érezzem magam.

ma 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!