Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Milyen nevetséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen nevetséges, igazságtalan vagy egyszerűen szánalmas elvárásokkal találkoztatok társkeresőkön a nőktől?

Figyelt kérdés

(Tudom, mindkét nemnél vannak ilyenek, nem szeretnék általánosítani.)


Volt olyan, amikor megláttátok egy nőnek a profilját és csak a fejeteket tudtátok fogni, mert nevetségesek vagy szánalmasak voltak az elvárások? Esetleg az üzenetváltások közben?

Ha beszélgetés közben volt ilyen, szóvá tettétek?



ma 10:48
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
41%
* akiket te nem húztál jobbra, 30 voltam
ma 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Már vagy 10 éve nem foglalkozok ilyenekkel.. de régebben ezeket tapasztaltam.


Elvárt férfi legyen : vékony , 180 minimum , diplomás, évente többször nyaralni külföldre hajlandóság, autó , lakás , keressen vagy 700 ezret

ma 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer láttam egy olyan profilt az egyik hagyományos társkeresőn, hogy egy nő 140 cm volt (pont ennyi!), de kiemelte, hogy elnézést, de ő csak magas, minimum 180+ pasikkal hajlandó ismerkedni, bár tudja magáról, hogy egy törpe (nem így írta, de utalt az alacsonyságára).

Régen láttam, valahol van is róla képernyőfotóm szerintem.

Nyilván kínos, de mindenki azt vár el, amit akar 🙃

ma 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
12 olyan magas pasit választasz amilyent akarsz, nálam redflag egy így kitöltött adatlap ez volt a válaszom a kérdésre
ma 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:

Én azokon szoktam a legjobban szánakozva röhögni, amikor a "műcsöcs-műpofa-felfújt kacsaszáj-agyonszolizott bőr-tetoválások kavalkádja" kombó "gumi"nők képesek komolyan kijelenteni, hogy ők a természetes férfiakat keresik/szeretik.


Amiket még én láttam többször is:

- 1-2-3 gyerekes anyuka aki bújtatottan vagy nyíltan pótapát keres, mert a macsó pasija lepattintotta a francba és "most már a szamár is jó"

- a kertitörpe vagy a dömper kategóriás víziló csak magas, izmos, fiatal pasikat keres

- felszínes tucat-plázapcsa, aki vérig sértődik, ha a férfinak is elvárásai vannak

- az "értem küzdeni kell" típusú nők, akiknek a többsége vagy vállalhatatlanul néz ki, vagy olyan szinten "mindennapi szürke egerek", hogy az ember azt sem tudja eldönteni, hogy ezt ők komolyan gondolják-e vagy csak viccelnek

- akik abszolút semmi adatot nem töltenek ki az adatlapjukon és sokszor még képük sincs kint

- amin szintén szánakozva felröhögtem: csak komoly kapcsolat érdekli, szexrandi szóba se jöhet, a profilján meg ott díszeleg az OnlyFans linkje, amire rákattintva természetesen 18+os tartalom jön be amiért fizetni kell. Szal neki monogám, csak komoly kapcsolatos férfi kell, miközben ő meg qurvul a neten pénzért. Szuper.

- se helyesen írni se fogalmazni nem tud (és nem kisebbségi), helyesírási hibák kavalkádja, tipikus ostoba és primitív szleng szavak (pl: "fostorony"), smiley-ek, két értelmes mondatot nem bír bazmegezés nélkül leírni vagy elmondani de ő olyan férfiakat preferál, akiknek diplomájuk van mert nem akar "műveletlenekkel" ismerkedni. Nem egy ilyet láttam, és mindegyik már évek óta társkeresőzik, hát nem csoda.

- ami a csúcs: "aki 18+ évesen még otthon lakik az ne is reménykedjen", írta ezt a profilján egy 28 éves csaj, aki a szüleinél lakik.

ma 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!