Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Milyen nevetséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen nevetséges, igazságtalan vagy egyszerűen szánalmas elvárásokkal találkoztatok társkeresőkön a nőktől?

Figyelt kérdés

(Tudom, mindkét nemnél vannak ilyenek, nem szeretnék általánosítani.)


Volt olyan, amikor megláttátok egy nőnek a profilját és csak a fejeteket tudtátok fogni, mert nevetségesek vagy szánalmasak voltak az elvárások? Esetleg az üzenetváltások közben?

Ha beszélgetés közben volt ilyen, szóvá tettétek?



ma 10:48
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
70%

20.


Tényleg, ez a gyakori, itt mindenkinek tökéletes élete van. Itt is csak az a baj, hogy ez a luxusjachtom nem annyira gyors, mint a másik.

ma 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
0%
#21 senkinek nem tökéletes az élete, de tény hogy nekem aztán nincs okom panaszra. Hogy elhiszed-e vagy sem, az a te dolgod.
ma 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
73%
20: Elhisszük🤣🤣🤣 De mégis azzal foglalkozol, hogy ide mit írt egy random valaki, akinek a válaszára reagáltál. Ennyit erről. Én eredetileg csak azokat a dolgokat írtam le, amiket tapasztaltam, nem reagáltam senkire sem.
ma 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%
#23 mert ez az oldal nem arról szól, hogy reagálunk kérdésekre/válaszokra?
ma 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
19%
Vidéken 600 ezres fizetésből királyként lehet élni,ismerek pár ilyet,van autó a srácoknak is....
ma 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
40%
Rengeteg vékony jólkinéző nőt ismerek,nem sportolnak,férfiként nehezebb izmos lenni
ma 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
80%

Bocs, hogy nőként kotyogok bele, de férfiismerősöktől meg ilyen "trash of tinder" jellegű összeállításokban azért szoktam látni érdekességeket - általában az alábbi kategóriákat:


1. Úgy néz ki, hogy a Rákóci téri k...k decens úrinőnek néznek ki hozzá képest, és elkezdi magyarázni, hogy neki tisztelettudó, elegáns, rendes férfi kell. Hasonló kategória az, aki olyan stílusban ír, mint egy kiélt kocsis, hasonlóan tisztelettudó férfiakat keresve "koccolj, ha x vagy y vagy", "smucig f.okkal nem megyek el"


2. Több gyerekkel "megáldott" munkanélküli vagy max. minimálbéres munkát dolgozó, nem túl szép nők csak és kizárólag fiatal, jóképű gyerektelen férfit keresnek, és hogy a randikon a gyerekeket is el kell látni és fizetni kell rájuk, és éreztetik, hogy a férfinak a továbbiakban kötelessége eltartani a gyereket.


3. Elfolyó hájas nők irónia nélkül kiírják, hogy "az izmos, jó testű pasik a gyengéim, ha ilyen vagy, akkor húzz csak jobbra"


4. Borzalmas helyesírású, "élet iskolájában tanult", fogalmazni nem tudó nők bizonygatják, mennyire okosak és intelligensek (ált. egy l-lel írva az intelligens szót) és hogy ilyen


5. Nem tölti ki az adatlapját egyáltalán, fellő egy szelfis képet, aztán vinnyog, hogy milyen trash a merítés, aki így ráír.


6. Horoszkópmániásak, akik csillagjegy alapján szelektálnak, sőt már úgy írnak, hogy "húzz balra, ha skorpió vagy"

ma 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
0%

26:


Mármint férfiként nehezebb vonzóvá tenni a külsőd? Nőként még nehezebb izmosnak és szálkásnak lenni.

ma 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
58%
28 nőnek nem kell izmosnak lenni,nyilván ha korosan vékony vagy tulsulyos,kicsit nehezebb dolga lessz,de lessznek kapcsolatai akkor is
ma 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

27:


Kihagytad a "Én nem idevalósi vagyok én csak ide feljárok". Nagyon sokan csak ezt a béna szöveget írják bele a bioba.


Meg az insta/snap reklámokat is. Van aki csak annyit hagy ott, hogy ő instán elérhetőbb. Kicsit sem átlátszó, most nyilván nem akarnád, hogy olyanok is írjanak, akik téged nem húztak jobbra, de ő nyilván követőket akar, az meg mind1 hogy hogyan néz ki.


Meg vannak olyanok is, akik barinőkkel közösen csinálnak egy profilt. Azt se tod melyik melyik.


Azt sem értem, hogy amikor nem írja ki az adatlapjára, hogy amúgy 20 évesen neki gyereke van, hanem útközben derül ki. Csak hát apja a gyereknek úgy néz ki má nincsen, kellene egy másik.

ma 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!