Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha én (26F) szűzként képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én (26F) szűzként képes lennék elköteleződni, annak ellenére, hogy eléggé perverz beálítottságú vagyok, akkor miért nem találok szűz nőt ugyanilyen hozzállással?

Figyelt kérdés

ma 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Szűz és perverz? Hát nemtudom, én amíg szűz voltam nem mertem magamról olyanokat állítani, hogy perverz vagyok. Lehetnek perverz gondolataid, de ha ez a gyakorlatban megbukik akkor nem ér semmit. 27N
ma 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
"képes lennék elköteleződni" - előbb ismerjétek meg és szeressétek meg egymást valakivel.
ma 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Én meg milliomos vagyok , ja de még pénzen az nincs 😆 Kb ilyen ez a kijelentés amit ìrtál 😃
ma 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennek elég minimális az esélye, mert a 26 éves nőknek maximum csak a csillagjegye szokott szűz lenni. 🤣
ma 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jó, hát akkor helyesbítek: eléggé érdekel a szex, de túlzottan pervez vágyaim még gondolatban sincsenek

Azért írtam úgy a címben, mert az olyan elköteleződni szándékozó szűz nők, akikkel eddig ismerkedtem, azok mindegyike rendkívül konzervatív volt szexuális téren és a legkevésbé fontos tényező számukra egy kapcsolatban.

ma 11:58
 6/7 anonim ***** válasza:
26 éves szűz lányt nem találni, maximum valami világ életében igénytelen 90 kilóst. A legtöbb normal csaj már 14-15 évesen szexel.
ma 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
perverz v pajzán? mert elég erős a különbség
ma 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!