Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem értem hogyan alakul ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem hogyan alakul ki egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Mindig is visszahúzódó és szociálisan fejletlen voltam. Vannak közelebbi ismerőseim, de nem értem náluk hogyan alakul ki párkapcsolat. Beszélek nőkkel, online és élőben is, de egész egyszerűen nem érezném hogy bárki is vonzónak tartana. Nem tudom felfogni hogy alakul ki egy párkapcsolat. Mi az első lépés? Vagy a nulladik. Olyan idegen ez az egész dolog nekem mintha nem is valós lenne, hiába látom mindenütt és tudom hogy ez egy teljesen szokványos dolog.

ma 17:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy?
ma 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
22
ma 17:55
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
Nem fogod érezni, hogy valaki vonzódik, míg fiúként te nem kezded csapni a szelet annak, aki tetszik.
ma 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Ha szociálisan fejletlen vagy, miért nem kezdesz ezen javítani, kérdező?
ma 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3-as

De ha nincs semmi jele annak hogy vonzódik hozzám, akkor teljesen felesleges, csak undorodni fog tőlem hogy azt merem képzelni hogy összeállna velem.


4-es

Az elmúlt hat évben rengeteget fejlődtem, de sosem érzem elégnek, soha nem fogok felérni arra a szintre mint azok akiknek már volt tizenévesen párkapcsolata. Kétlem hogy bárkinek kéne egy huszonéves, teljes mértékben tapasztalatlan "férfi".

ma 18:33
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Az elmúlt hat évben rengeteget fejlődtél, de én azt érzem, hogy önbizalomhiányod van, amin lehet javítani. Azt hogy érted, hogy szociálisan fejletlen vagy?
ma 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%

#5: "Az elmúlt hat évben rengeteget fejlődtem"


Aha. És ennek mik a látható jelei? Miben mutatkoznak meg ennek a fejlódésnek az eredményei?


"soha nem fogok felérni arra a szintre mint azok akiknek már volt tizenévesen párkapcsolata"


Szerintem válasszuk külön a szociális alkalmatlanság témáját a szexhiány miatti látványos önsajnálatodtól.

ma 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Egész életemben önbizalomhiányom volt, de a rengeteg sikerem egyikére sem tudok egész egyszerűen büszke lenni.


Igazából azzal ténylegesen sosem volt gondom hogy barátokat szerezzek, de a párkapcsolatok mindig is idegen dolgok voltak számomra, sosem értettem hogyan alakulnak ki. Ez a szociális fejletlenség, mert egy párkapcsolat a világ legtermészetesebb dolga. De én egyáltalán nem vagyok karizmatikus, nem értem mások hogyan találnak barátnőt. Lány barátaim is vannak, de nem éreztem hogy valaha úgy tekintettek volna rám, ami nem is baj.


Csak egész egyszerűen olyan rossz hogy az ember mindenhol a párkapcsolatokat látja és úgy érzi hogy vele valami rettenetes gond van hogy nem képes ilyenekre.


Tudom, ne törődjek vele, de mondani könnyű. Most is olyan egyedül érzem magam hogy sírok. Jó lenne egyszer valakivel összebújni és úgy érezni hogy szeret, annyira mint senki más.


Igen, szánalmas vagyok, tudom. De akkor is vágyom arra hogy szeressenek, erről egész egyszerűen nem tudok lemondani, hiába próbálom elnyomni ezeket az érzéseket.

ma 18:45
 9/15 A kérdező kommentje:

5-ös

Az a baj hogy egy idegen ebből semmit nem láthat, mert nem tudja milyen állapotban voltam korábban.

ma 18:47
 10/15 anonim ***** válasza:
33%
A lány barátaiddal beszéltél már erről? Miért nem a barátaiddal beszéled meg ezeket először?
ma 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!