Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkapcsolat eleve ki sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat eleve ki sem alakul ha egyik fél autózós, a másiknak meg autója sem?

Figyelt kérdés

jún. 26. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Részemről biztos nem.
jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Az autózós az a hülyegyerek, aki ezerért tankol, és a szutyok verdáját vizuáltungingolja, és a haverjaival hasonlítgatja az autóját?

Mert akkor igen, mármint nem, ha érted hogy mondom.

jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Dehogynem!

Viszed a barátnődet is magaddal, kinyitod előtte az ajtót.

Ennyire egyszerű, és utaztok ketten.

Szerintem nincs romantikusabb egy nyár esti autókázásnál.

Engem rengeteget visz a férjem a mai napig is autózni, csak úgy.

jún. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Én mondjuk motorozok és ha nem is állandóan, de szeretnék egy olyan nőt aki néha felül mögém és tudnánk kettesben menni valamerre. Ha saját motorja is van akkor az egy álom nő számomra.


Valahogy igy lehetnek szerintem az autózás szerelmesei is.

jún. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Attól függ. Ha ebbe öli minden pénzét, akkor nem. Ha csak szeret furikázni, akkor engem nem zavar, becsatlakozom.
jún. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
F1es pilóta, hogy csak 1 ülés van a kocsiban? 😂 Tudtommal egy sima személygk-ban több ülés is lehet, így utazhattok ketten is.
jún. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Az autózós az a hülyegyerek, aki ezerért tankol, és a szutyok verdáját vizuáltungingolja, és a haverjaival hasonlítgatja az autóját?"

Esetemben nem, szeretek vezetni B, C, E kategóriák is megvannak, persze kamionnal nem olyan nagy élmény csak úgy menni mert sok helyre nem fér be. Szeretem az autómat is úgy gyárilag ahogy van, najó a felni az szép rajta az nem gyári. Egy eszköz nekem ami elvisz sok jó helyre és ezért cserébe próbálom tisztességesen karbantartani.

jún. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%

Egy auto elég kocsikázni nem?

Motorozom én pl, de nem zavar ha párom nem.

N

jún. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!