Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok arról, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy ha két ember "egymásnak lett teremtve", akkor mindenképp találkozni fognak az életben, bárhogy is alakul?

Figyelt kérdés

Röviden annyi a lényeg, hogy randizgattam egy sráccal, viszont természetesen a koronavírus közbeszólt és vidékre kellett költöznöm. A távolság miatt eltávolodtunk egymásról, kiderült, hogy félre is értelmeztük egymás jeleit, ő azt hitte nem tetszik nekem eléggé, és fordítva. Ez most így utólag derült ki, ezenkívül amúgy semmi probléma nem volt, nagyon jól éreztük magunkat a másik társaságában. Visszatérek nemsokára Budapestre, de kiderült, hogy a srác már másik lánnyal randizgat. Ami érthető is, hiszen miért várt volna rám. Ez csak egy elméleti kérdés, mert nem tudom, hogy valóban így van-e, de ha valakik egymásnak lettek úgymond teremtve, akkor tényleg keresztezni fogják egymás útját az életben? Hisztek abban, hogy a sors úgy fogja majd alakítani a dolgot?


23/N



2021. júl. 17. 22:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszek ilyenben, hisz nem teremtve lettünk. Az élet különböző szakaszaiban különböző dolgokra vágysz alapból. Rengeteg lehetőség van, de csak korlátozott számút tapasztalhatsz meg, így abban a tévhitben élhetsz hogy ő volt az igazi / még egy ilyen nem lesz.


Vannak akik úgyérzik egymásnak lettek teremtve, mégis évekkel később szétmennek. Vannak akik eleinte semmi komolyabbat nem láttak bele, de az idő múlásával jöttek rá hogy megtalálták azt amit mindig is kerestek.


Úgy érzem kár arra számítani hogy egyszer csak visszatér valaki a múltadból, vagy tenni kell érte vagy sodródni az árral. Ő sodródott tovább az árral.

2021. júl. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
81%

Hülyeség, magadat ámítod és ringatod álomba.


Az élet csak krvasok véletlen egyvelege, nincs semmilyen sors, nem vagytok egymásnak teremtve.

2021. júl. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Igazatok van amúgy, én is így érzem. Szerintem ezzel a szöveggel csak legjobb barátnőm próbál nyugtatni :D régóta nem hiszek már én sem ebben
2021. júl. 17. 22:12
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Sok emberrel tudnánk jól működő kapcsolatot kialakítani. Nincs olyan hogy csak egymásnak teremtve.
2021. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Ezaaz, akkor csak nekem nem megy senkivel sem :D vagy ennyire szerencsétlen vagyok
2021. júl. 17. 22:16
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj ezzel nem vagy egyedül, emberek nagy része éveken át balfaszkodik mire valami komolyat összehoz, és azoknak is gyakran csúnya vége van...
2021. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Akkor jó, megnyugodtam kicsit. A környezetemben lévő legtöbb embernek annyira könnyen megy... már szarul érzem magamat rendesen miatta
2021. júl. 17. 22:20
 8/30 anonim ***** válasza:
63%

#7: Általában azoknak megy könnyen, akik nagyon egyszerű lelkek. Akik tudnak kötődni olyan proli témák által, mint például mi volt a való világban, vagy mit főztél ebédre.


Szóval ne irigyeld őket.

2021. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Hát irigylem őket egyrészt, mert úgy gondolom, hogy én is megérdemlem már, hogy ne legyek egyedül
2021. júl. 17. 22:25
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
#9: Sokan megérdemelnének sok mindent, de sajnos az élet nem így működik, nem fair.
2021. júl. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!