Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok arról, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy ha két ember "egymásnak lett teremtve", akkor mindenképp találkozni fognak az életben, bárhogy is alakul?

Figyelt kérdés

Röviden annyi a lényeg, hogy randizgattam egy sráccal, viszont természetesen a koronavírus közbeszólt és vidékre kellett költöznöm. A távolság miatt eltávolodtunk egymásról, kiderült, hogy félre is értelmeztük egymás jeleit, ő azt hitte nem tetszik nekem eléggé, és fordítva. Ez most így utólag derült ki, ezenkívül amúgy semmi probléma nem volt, nagyon jól éreztük magunkat a másik társaságában. Visszatérek nemsokára Budapestre, de kiderült, hogy a srác már másik lánnyal randizgat. Ami érthető is, hiszen miért várt volna rám. Ez csak egy elméleti kérdés, mert nem tudom, hogy valóban így van-e, de ha valakik egymásnak lettek úgymond teremtve, akkor tényleg keresztezni fogják egymás útját az életben? Hisztek abban, hogy a sors úgy fogja majd alakítani a dolgot?


23/N



2021. júl. 17. 22:03
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Kezdem az elején: nem illetek össze, mert akkor mindketten úgy mentek haza első randiról, hogy ő különleges, megvan a szikra, és minden klappolt. Ha mindketten azt éreztétek, hogy nem tetszettetek a másiknak, akkor ebből nem lett volna tartós kapcsolat. Te is csak azért kattogsz a fiún, mert azóta se jött össze más.


A másik: abban én sem hiszek, hogy van egy igazi, és vele sorsszerűen találkozni fogsz.

Viszont annyira különbözőek vagyunk, és egy jó kapcsolathoz olyan sok mindennek kell klappolnia, hogy jó, ha ezerből egy olyan, akivel összeilletek. Nagy szerencsével elsőre megtalálod, de valószínűleg pár rövidebb kapcsolat segít megtanítani, hogy kire van szükséged.

De ha meglesz, azt szerintem érzed. Első randi után én is úgy mentem haza, hogy szerelmes vagyok, és a párom is azzal hívta fel a legjobb barátját, hogy megtalálta a leendő feleségét. Akkor még kiröhögte, másfèl évvel később ő volt a férjem tanúja.

Ezért is merem azt írni, ha mindketten azt éreztétek randi után, hogy nem jöttetek be neki, az gyanús, hogy nem működött volna.

2021. júl. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
#21: úgy mentünk haza az első randiról, mert utána még hónapokig randizgattunk :) nem első randis dologról beszélünk, a távolság miatt nem folytattuk egy idő után
2021. júl. 18. 09:36
 23/30 moozygoo ***** válasza:
100%

Nem hiszek az ilyen spirituális dolgokban, sorsban, felsőbb hatalmakban, ezzel szerintem meg is válaszoltam :)

26/F

2021. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
#23: Én sem, de valami talán kell, ami reményt ad :D
2021. júl. 18. 12:34
 25/30 anonim ***** válasza:
50%

Bár így lenne, de az eszemmel sejtem, hogy nincs ilyen, pedig az én életemben is van egy olyan férfi, akivel úgy érzem, hogy van valami dolgom és lehetett volna ő a nagy Ő :(

Egy 1°% remény legbelül ott van

2021. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
50%
szintén 23 éves lány vagyok, ez lemaradt
2021. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
62%
Itt semmi nem történt. Azok akik már kipróbálták egymást és nem azért szakítottak mert szar volt a másik, ott ez bejöhet.
2021. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
21%

Lány vagy, úgyhogy biztos kelleni fogsz valakinek.


F

2021. júl. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Jó, most lehet azt fogjátok mondani, hogy nagyon válogatok, de azért nem akárki kell nekem :D
2021. júl. 21. 10:41
 30/30 anonim ***** válasza:
Azzal találkozol, aki leginkább szolgálja a spirituális fejlődésedet.
2021. júl. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!