Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok arról, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy ha két ember "egymásnak lett teremtve", akkor mindenképp találkozni fognak az életben, bárhogy is alakul?

Figyelt kérdés

Röviden annyi a lényeg, hogy randizgattam egy sráccal, viszont természetesen a koronavírus közbeszólt és vidékre kellett költöznöm. A távolság miatt eltávolodtunk egymásról, kiderült, hogy félre is értelmeztük egymás jeleit, ő azt hitte nem tetszik nekem eléggé, és fordítva. Ez most így utólag derült ki, ezenkívül amúgy semmi probléma nem volt, nagyon jól éreztük magunkat a másik társaságában. Visszatérek nemsokára Budapestre, de kiderült, hogy a srác már másik lánnyal randizgat. Ami érthető is, hiszen miért várt volna rám. Ez csak egy elméleti kérdés, mert nem tudom, hogy valóban így van-e, de ha valakik egymásnak lettek úgymond teremtve, akkor tényleg keresztezni fogják egymás útját az életben? Hisztek abban, hogy a sors úgy fogja majd alakítani a dolgot?


23/N



2021. júl. 17. 22:03
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
hát ez sajnálatos, hogy az ember annyit sem érdemel már, hogy ne legyen magányos. ez mindenkinek kijárna
2021. júl. 17. 22:34
 12/30 anonim ***** válasza:
50%
#11: A párválasztás az állatok között is kegyetlen dolog, az embereknél sincs másképp. Csak mi még képmutatóskodunk is hozzá, hogy milyen intelligensek, műveltek, kifinomultak vagyunk... Francokat.
2021. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
#12: Ezzel nagyon egyetértek... Kegyetlen világban élünk, és egyre rosszabb a helyzet sajnos.
2021. júl. 17. 22:39
 14/30 anonim ***** válasza:
32%
Én úgy vagyok vele hogy hiszek benne. A mostani párommal kiegészítjük egymást és ez így van jól. Mindig utamba sodorta a sors, de ezt nem kell hinni átélni kell. Előtte én sem hittem benne de azóta hiszek.
2021. júl. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
79%

13:"Kegyetlen világban élünk, és egyre rosszabb a helyzet sajnos."

Ha elégedetlen vagy, ha változást akarsz, akkor szavazz az Összefogásra!:)

2021. júl. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
72%

8.

Nebtaláld már ki, hogy az egyszerű lelkeknek megy a pártalálás. Inkább a hozzád hasonlókkal van gond fejben, nem gondolod, ha neked nem sikerül egy normális párkapcsolatot felmutatni.

2021. júl. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
44%
#16: Lehet megszólítva érzed magad a válaszom által és azért vagy hirtelen ilyen agresszív.
2021. júl. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
81%
kis lány vagy még nagyon fejben.. kb mint ha 15 éves lennél..
2021. júl. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
19%

Nem tudom,én hiszek benne.

4 éve az egyetemen volt egy srác akivel jóbarátok lettünk és én elkezdtem többet érezni iránta. Ezt el is mondtam neki,vissuautasítás lett a vége.

Utána 2 évig egyáltalán nem találkoztunk,mindneki élte az életét,tapasztalt,bulizott,mindent amit egy egyetemistának meg kell élnie.

Majd 2 év után találkoztunk,egyre többet beszéltünk messengeren és végül összejöttünk. Most már 10 hónapja együtt vagyunk.

2021. júl. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
50%
Remélem, mert már elég régóta várom a hercegnőmet. 31f
2021. júl. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!