Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem értem hogyan alakul ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem hogyan alakul ki egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Mindig is visszahúzódó és szociálisan fejletlen voltam. Vannak közelebbi ismerőseim, de nem értem náluk hogyan alakul ki párkapcsolat. Beszélek nőkkel, online és élőben is, de egész egyszerűen nem érezném hogy bárki is vonzónak tartana. Nem tudom felfogni hogy alakul ki egy párkapcsolat. Mi az első lépés? Vagy a nulladik. Olyan idegen ez az egész dolog nekem mintha nem is valós lenne, hiába látom mindenütt és tudom hogy ez egy teljesen szokványos dolog.

ma 17:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
37%

#8: te valójában nem is velem beszélgetsz, hanem saját magaddal. Szerintem elsőként azt kellene megtanulnod, hogy ténylegesen a másikra figyelj, ne pedig arra, hogy te mit feltételezel róla. Lásd:


"Tudom, ne törődjek vele, de mondani könnyű."


Szerintem például kimondottan bunkó és arrogáns dolog olyan szavakat/mondatokat adni a másik szájába (pláne a megkérdezése nélkül), amit ő sosem mondott.


"De akkor is vágyom arra hogy szeressenek"


Magyarul, elsősorban kapni akarsz. Jelen állapotodban lelkileg nem vagy felnőtt, csak egy picsogó kisbaba. Egy "manchild" pedig tényleg bárkinek csak púp lenne a hátára.

ma 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy nem tudod hogyan alakul ki egy párkapcsolat amikor abból indulsz ki, hogy téged senki sem tart eléggé vonzónak. A vonzalom, kémia az alapja, aztán a közös célok, hasonló életvitel amiből lehet szerelem, hosszú távú kapcsolat. Egyedüli problémád, hogy egyáltalán nincs önbizalmad. Javítani kéne rajta és ismerkedni. Nem pont párkapcsolat miatt hanem, hogy az emberi kapcsolataid szintén adjanak neked pluszt ami méginkább felnyomná az önbizalmat.
ma 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én - nőként anno - 22 évesen és pár hónaposan határoztam el, hogy MINDENÁRON PÁRKAPCSOLAT(!)


Akkor a tettek mezejére léptem és valahogy a társkereső hirdetéseknél kötöttem ki. (1996. szeptembere rádiós társkereső műsor.)


A torkomban dobogott a szívem az első kísérletezésnél és az akkori 23 éves biztonsági őr fiatalember, aki éppen társat keresett azzal utasított el, hogy túl ideges lehetek (megérezte a vonal túlsó végén a lelkiállapotomat kimondatlanul is.)


1997. januárjában volt az első "kísérleti párkapcsolatom kezdete", ami annyira nem tartott túl sokáig. "Járás volt" és időnként szex is. Gyűjtöttem egy tapasztalatot, nem volt életre szóló.


Te döntsd el, hogy "csak tapasztalatot" akarsz-e? Ilyesmihez anno elég volt újsághirdetést feladni a nyomtatott sajtóban és írásban levelezni valakivel, postafiókra, valós lakcímre.


Most nem tudom, hogyan történik.

ma 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Lány barátaim is vannak, de nem éreztem hogy valaha úgy tekintettek volna "

Hogyha mindez igaz, hogyhogy nem a barátaiddal beszéled meg ezt a problémát, akik látnak minden héten és ténylegesen tudnak segíteni min kell változtatni? Avagy valójában ők nem barátok, alig ismernék, csak néha találkoztok és viccelődtök?


Egyébként párkapcsolat annyiban különbözik az igaz barátságnál, hogy azonos az értékrend és kölcsönösen szexuálisan vonzódtok egymáshoz, így ugye van csók és szex is. Ha pedig jövőkép is azonos, akkor akár életre szóló is lehet.

ma 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Senior Séf ***** válasza:
47%
Szexuális vágyad van, kérdező? Olyankor nőkre gondolsz?
ma 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!