Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24 éves szűz férfinak lefott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves szűz férfinak lefott a kávé?

Figyelt kérdés
Hol kéne próbálkoznom az ismerkedéssel?
tegnapelőtt 08:29
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
23%

Gyakorlatilag igen. Nem azért mert nem tudnál szexelni fizikailag, hanem mert nem tudsz lelkileg, mentálisan, személyiseged miatt.

Nem az ismerkedés helye a kérdés, hisz eddigi életedben végig iskolába jártál, ezer online lehetőség van. Ha eddig nem sikerült mehetsz lány kollégiumba ott se jön össze.


Ha akarsz még bármit az életbe nőtől azonnal menj pszichológushoz. Talán tud segíteni. A másik amit szoktak javasolni a prosti. Mindenkinek más segít.

De egy biztos, a legjobb részről a 16-24 éves csajokról lemaradtál, már csak a használtja jut, akit előtted a jó ég tudja hányan kezelgettek. Akik legtöbbje érzelmileg csalódott, a szexben csalódottak tehát sok mindent nem engednek vagy nem tesznek meg stb. Gyereket akar komoly kapcsolatot akar érzelmet akar. Nagyon nagy árat kell már fizetni a punciért ebbe a korban. És minél öregebb leszel annál használtabb nőért kell egyre többet adnod. Érzelmileg és anyagilag is.

tegnapelőtt 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
83%

Ennyi infó alapján hogy tudnánk segíteni?


Nem, nem főtt le, csak ha ezt te már fejben eldöntötted.

tegnapelőtt 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
23%

Lehet ábrándozni, de jó eséllyel neked már mindegy.


Amelyik pasi tetszik a nőknek, az általában már 18 éves kora előtt elveszti a szüzességét. Később is kedvére válogathat, körülzsongják a nők.

Ők azok, akik értékes férfiak a nők szerint.


Te valószínűleg nem ütöd meg a mércét se kívül, se belül.

tegnapelőtt 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
5%
Igen, aki eddig nem kapott az bzi
tegnapelőtt 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
15%
#3 -nak igaza van abból a szempontból hogy azokról a csajokról akikkel kavarsz a baràtnőd egy ideig és úgy elvagytok azokról lemaradtál. Kb 24-től felfele mindegyik màr komolyat akar fél-egy év utàn màr célozgatnak rà hogy akkor mit is akarsz pontosan vele :D Szóval úgy mondanàm hogy félig főtt le a kv , barátnőd még lehet de ésszel kell mert hamar Csokossá lehet válni ha nem figyelsz. Annyit nem ér a punci
tegnapelőtt 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
7%

Dehogy. Fiatalon sok férfiaknak nehéz nőt találni, mert több a fiatal férfi mit a fiatal nő (KSH adat, minden évben kicsit több fiú születik). Ráadásul az idősebb férfiak is fiatalabbakra hajtanak. Tehát matematikailag sem jut sok fiúnak lány. Tehát normális hogy sokaknak nem jutott még eben a korban.


Ahogy telik az idő sokkal könnyebb dolgod lesz. A nőkre ahogy idősödnek egyre kisebb az igény. Kénytelenek leadni az irreális elvárásokat vagy egyedül maradnak.

tegnapelőtt 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
65%
#6 pedig nem fogják lejjebb adni mert megtehetik hogy vàlogassanak. Kìvàncsiságból csináltam egy női profilt tàrskeresőn ,órànként 10 egyezésem volt. Pasiként egy év alatt nincs ennyi
tegnapelőtt 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
38%

#7: nekem kb naponta 2-3 van, abból vagy vissza se köszönnek, vagy match után törölnek is mielőtt köszönhetnék.

Persze, ha mindenkit válogatás nélkül jobbra húzol, akkor lesz sok kérdéses matched...

tegnapelőtt 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
40%

Nem értem az ilyen és ehhez hasonló kérdéseket. 24 évesen, 28 évesen hogy fogadjam el, hogy nem lesz barátnőm, családom, stb. Ronda nő vagyok, sose lesz férjem, meg ilyen hülye kérdések.

Amikor én voltam fiatal 20 évvel ez előtt, minden 25, 28 éves férfi, nő mást se csinált, csak párt keresett. Nem ültek otthon a telefont nyomkodva, eljártunk diszkóba, kocsmázni, strandra. Vonaton is oda mertünk ülni egy lány mellé és beszélgetést kezdeményezni. Első körben az iskolából kerestünk párt. Akinek ott nem sikerült, ott volt a diszkó, marha sok beülős kocsma volt, koncertek, mindenhol azt nézték a fiúk, ki a szabad lány, a lányok meg a helyes fiúkat.

Most meg itt vannak a társkeresők, amiket annak idején csak az özvegyek megy az öreglegények használtak, ha nem találtak maguk mellé asszonyt a környéken.

28 évesen nem igaz, hogy nincs legalább egy nő, akivel lehet randizni. Vagy itt mindenki arra vár, hogy a semmiből becsenget hozzá élete szerelme?

tegnapelőtt 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
51%
Ennyi energiàt nem fogok belefektetni hogy legyen kapcsolatom. Vagy becsönget életem szerelme vagy egyedül fogok megdögleni 😃 (Az utóbbi a valószìnű)
tegnapelőtt 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!