Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki az ha egy 24 éves férfina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki az ha egy 24 éves férfinak nem volt még barátnője?

Figyelt kérdés

Sok olyan van akiknek későn jön össze az első kapcsolat?

Én nem ismerek magamon kívül olyat akinek 20 éves koráig ne lett volna min egy kapcsolata.

Nagyon úgy érzem hogy le vagyok maradva. Meg hogy ciki ez.


2022. máj. 8. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
13%

Igen, ciki. Tényleg le vagy maradva, bár még csak 24 éves vagy, így annyira nem.


Az idő azonban megy


Majd nemsokára 25 leszel, aztán 30, 35 stb...


Nem változtatsz, elmegy a fiatalságod úgy, hogy nem voltak nők az életedben.

2022. máj. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
*Ha nem változtatsz
2022. máj. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Igen, elég ciki. Gyorsan szedd össze magad, mert ahogy az egyes is írta, elmegy a fiatalságod nők nélkül.
2022. máj. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Probalkozz tarskereso oldalon.
2022. máj. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Manapság nem, de egyébként igen. Nyugi, nem vagy egyedül, viszont elég valószínű, hogy egyedül fogsz maradni. És igen, ahogy előttem is írják, el fog szállni az idő, mint ahogy történt velem is.


37 f incel

2022. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem ciki, van ilyen. Viszont kevesen akarnak ismerkedni szerintem ilyen sracokkal, legalábbis olyan valószínűleg nem akar, akinek már van kapcsolati tapasztalata. Egy hasonlóan tapasztalatlannak szerintem nem probléma.


23N

2022. máj. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6


Az a baj az ilyen "nem ciki" kommentekkel, hogy ez csak azt erősítheti meg a Kérdezőben, hogy "ej, ráérek arra még", tehát nem fogja érezni a súlyát annak, hogy változnia kell, hanem halogatni fogja azt, vagy egyáltalán nem foglalkozik vele.


Ha valaki elkezdi felismeni azt, hogy az élete nem jó irányba megy, veszélyes dolog elhitetni vele, hogy ő tulajdonképpen okés.


Ott is tévedsz, amikor azt mondtod, hogy "Egy hasonlóan tapasztalatlannak szerintem nem probléma." Ugyanis egy tapasztalatlan lány is egy magabiztos, tapasztalt srácot akar. Tehát a Kérdezőnek dolgoznia kellene magán.

2022. máj. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De én úgy értem, hogy párkapcsolatban tapasztalatlan.

Nekem volt olyan barátom, akinek kapcsolatban és szexben is én voltam az első, a szex nagyon jó volt, de egyáltalán nem tudott kapcsolatban funkcionálni, mint pár.

Viszont ha valaki szinten nem tudja, hogy működik a kapcsolat, ketten rajohetnek, de én már nem fektetnek energiát olyanba, aki 90 százalék, hogy lelép, ha lesz tapasztalata.

2022. máj. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!