Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan fiúról akinek nem volt még barátnője és már 24 éves?

Figyelt kérdés

Sokszor elkésve érzem már magam, főleg amikor 15 éves fiúkat látok csajjal. De ha arra gondolok hogy milyen komolytalan lányok vannak még 20 felett is, akkor nem is bánom hogy nem volt még. Nincs szerencsém amúgy mert nagyon kevés lány van körülöttem. De akiknél eddig próbálkoztam nem lett belőle semmi.

Idegesít hogy nem volt még, mert szertnék de a felhozatal nem valami jó.

Kevesen vannak ebben a helyzetben ennyi idősen?


2021. nov. 29. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

igen, viszonylag kevesen vannak ebben a helyzetben, és nem túl nyerő, ha "savanyú a szőlő" módra bedumálja magának, hogy azért nincs, mert a korabeli lányok többsége komolytalan hozzá

figyelj oda magadra, az egyedül töltött évek alatt is igyekezz másokat figyelni, megérteni, emberileg fejlődni, mert tapasztalatok híján nálad is nagy a kockázat, hogy párkapcsolati szempontból egy 15 éves szintjén rekedsz

2021. nov. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
(mindezt úgy írom, hogy 23 évesen volt először barátnőm)
2021. nov. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
A leírásod alapján azt gondolom, hogy picsogsz mint egy óvodás. Mindig más a hibás, mindig rajtad kívülálló oka van a kudarcoknak - most azt találod oknak, hogy szerinted nem jó a "felhozatal" körülötted. Mi akadályoz meg abban, hogy még több emberrel ismerkedj meg, nyiss végre a külvilág felé?
2021. nov. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Azt gondolom hogy vesztes típus- életképtelen
2021. nov. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

"a felhozatal nem valami jó."


Szerinted te milyen felhozatal lehetsz, ha még a számodra nem túl jó felhozatalnak sem kellesz?

2021. nov. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Magáról s srácól semmit, mivel a hétköznapok során még senkit nem ismertem akiről 100%ig tudtam hogy ebben a cipőben jár. De rólad, hogy sírsz egy noname oldalon.. nos nem sok jót. És nem azért mert nem volt bnőd, hanem mert emiatt rinyálsz.
2021. nov. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%

"Mit gondoltok egy olyan fiúról akinek nem volt még barátnője és már 24 éves?" - Ennyi alapján, hogy egy fiú, akinek még nem volt barátnője. Majd lesz, ha tesz érte.

"Sokszor elkésve érzem már magam, főleg amikor 15 éves fiúkat látok csajjal." - Ez azért baj, mert belső motivációnak kellene lennie a társkeresésnek, nem az életkorod és a társadalmi elvárások határozzák meg, hogy NEKED mi a jó.

"De ha arra gondolok hogy milyen komolytalan lányok vannak még 20 felett is, akkor nem is bánom hogy nem volt még." - Felelősséghárítás. Te tehetsz róla, nem a lányok vélt vagy valós komolysági szintje.

"Nincs szerencsém amúgy mert nagyon kevés lány van körülöttem." - Ez indok lehet a 18. században a szegény földműves fiának. De 2021-ben egy perc alatt el tudsz érni több ezer potenciális partnert 50 km-es körzetben. De élőben is sokkal-sokkal nagyobb a megforduló emberek száma, főleg az erre a célra létrehozott helyeken, eseményeken, vagy bárhol.

"De akiknél eddig próbálkoztam nem lett belőle semmi." - Annál próbálkoztál, aki tényleg bejött? ÉS hogyan próbálkoztál?

"Idegesít hogy nem volt még, mert szertnék de a felhozatal nem valami jó." - Szerencsétlen fogalmazásmód, nem az jön le belőle, hogy tiszteletet mutatsz az emberek iránt.

"Kevesen vannak ebben a helyzetben ennyi idősen?" - Viszonylag kevesen, de normálisabb embereknél nem ez a fő szempont ismerkedésnél.

2021. nov. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!