Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondolsz egy olyan fiúról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz egy olyan fiúról akinek nem volt barátnője 24 éves koráig?

Figyelt kérdés

félénkség az oka

Ilyen fiúval lennél kapcsolatban? Zavarna az hogy eddig nem volt?


2022. febr. 4. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Én nem

Én nem akarok már tanítgatni senkit

Se arra hogy kell egy kapcsolatban viselkedni se szexre

Biztos vannak lányok akik szintén hasonló cipőben járnak vagy akit nem zavar egy "férfi" esetlensége,tapasztalatlansága, de nekem nem menne.

2022. febr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neked már nem is kell..
2022. febr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
azért ne ásd el magad, kérdező. hozd fel magad a készségekből, legyél társas szempontból érzékeny és odafigyelő, tanulj másoktól, legyenek épkézláb fogalmaid egy működőképes párkapcsolatról, és akkor nem lesz feltűnő. nekem is 23 évesen volt először párkapcsolatom. az #1-eséhez hasonló hozzáállástól tartva csak több, mint egy hónap után vallottam be az akkori barátnőmnek, hogy még nem voltam senkivel. azt hitte, csak kamuzok, hogy jobb színben tűnjek fel.
2022. febr. 5. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem se volt kapcsolatom 23 éves koromig, így nem nézném le emiatt a másikat.
2022. febr. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy olyan szánalmas alak lehet, mint én, mert nekem én is ennyi vagyok, és nekem sem volt.
2022. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!