Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 24 éves srácnak miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 24 éves srácnak miért nem volt még soha barátnője?

Figyelt kérdés

1-2 alkalom volt, de az is pár nap.


19L


2012. máj. 30. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni. Én egy évvel vagyok fiatalabb nála, és még nem volt barátom huzamosabb ideig. Nincs semmi bajom, majd lesz ha eljön az ideje.
2012. máj. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alkalmatlanság.Én is csak 2 hétig jártam egy lánnyal egy másikkal az első találkozás után mondtuk azt hogy többet nem kellene.ezek 3-4 éve voltak most vagyok 25 éves,de én nem erőltetem ami nem megy.
2012. máj. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"1-2 alkalom volt, de az is pár nap. "


Akkor jobban áll, mint én 26 éves koromban. Nekem abszolút semmi nem volt addig, és nem azért, mert nem vesztem már meg egy barátnőért. Most meg feleség, két gyerek...


39F

2012. máj. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Négyes:

"én nem erőltetem ami nem megy."


Akkor így jársz. Fájdalom nélkül nem megy (pár szerencsés kivétellel). Vajon a fiatalok miért kerülik ennyire a fájdalmat?


Ötödik voltam.

2012. máj. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ismerek egy olyan fiút, akinek volt 1 barátnője, akivel távkapcsolatban élt 3 évet, nah akkor még nem volt mindenkinek internetje és csak smsen keresztül kommunikáltak meg évente 2-3 találkoztak...utána a pasinak egy jó 7 éven 5-6 éven keresztül csak nagyon rövid kapcsolatai voltak, de azokat nem is nevezhető kapcsolatnak, nah tavaly kezdte megemberelni és elkezdetett ismerkedni, még be is csajozott igaz hogy a kapcsolat nem tartott húúú de milyen sokáig de ez neki segitett és rájött hogy nem a lányok hibája hogy ő nem tudott udvarolni....valószinúleg ő nem próbálkozott eleget, és ha egy lány odament hozzá nem viselkedhetett túl megnyerően
2012. máj. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

24 éves koromig 1 "barátnőm" volt. azért teszem idézőjelbe mert csak 1 hétig tartott és inkább cirkuszhoz hasonlított mint egy kapcsolathoz.


Azóta nincs senkim 26 vagyok.


A vicc az hogy nem is kell senki!

2012. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Mert szemetek a csajok, nekik a gazdag domináns gengszterek kellenek kik után járhatnak a sittre beszélőre meg nevelhetik a porontyaikat..


Aki normális az egyből belekerül az unalmas kategóriába és innen nincs kilépés.

2012. máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!