Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ma már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ma már több rocker srácnak, egyáltalán nem rocker barátnője van?

Figyelt kérdés
Persze láttam már olyat is, hogy tök átlagos volt a csaj,ez még érthető, de volt amikor már nagyon kihívó, ribancos volt. Rocker srácnak elsősorban nem a rocker lányok jönnek be?
2011. máj. 7. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát, én pl rocker srác vagyok, hoszzú haj nélkül, bejönnek a rocker csajok, de a túl extrém már taszít pl ő taszító számomra -> [link]

viszont a nem ribancos lányok is bejönnek, főleg ha rockerek viszont öltözködésben átlagosak :)na szal érted :)... bár hiába minden, rockerekhez nem vagyok elég extrém, átlagosakhoz túl rocker vagyok, meg alacsony meg szemüveges szal levagyok írva... tehát mindegy is a véleményem :S... 18f

2011. máj. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Láttam 3 napja egy rocker csávót egy cigány csajjal, kézen fogva és smároltak.

Na akkor ez, hogy van?

2011. máj. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Első: az nem rocker hanem goth (a kép címe alapján, bár sztem inkább punk) azok meg eleve úgy tudnak kinézni amitől még én is sokkot kapok metalos létemre :D


De egyébként igen, elsősorban mindenkinek a hasonló stílusú csajok/pasik jönnek be, de tudod, vannak kivételek, elvégre a szerelem nem válogat. De az már sztem is sok amikor egy kőkemény rocker gyereket egy full rózsaszín tűsarkús p*csával látok :D

2011. máj. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20L, ez lemaradt.
2011. máj. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért, nekem raszta hajam van, mégsem csak a raszta srácok jönnek be.

Aki az alapján talál vonzónak valakit, hogy hogy öltözködik...hát...nagyon éretlen és felszines dolog.

A stilus max. abból a szempontból lehet lényeges, hogy hasonló-e a zenei izlésetek és az érdeklődési körötök.

L/24

2011. máj. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én rocker/metálos srác vagyok és nekem a rocker/goth lányok jönnek be a legjobban:P De persze, esetenként 1-1 átlagos kinézetű lány is jöhet, de ez nem túl gyakori.:) A cigány és a rózsaszín világú lányoktól pedig az isten mentsen meg...
2011. máj. 8. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én környezetemben egy rendes rocker fiú sincs :( Nem kell, hogy hosszú hajú, piercinges, tetkós, gitáros gyerek legyen (nekem tetszene, csak anyámnak nem :P), csak legyen egy kis zenei ízlése, könyörgöm! Mindegyik srác tuc-tucos, és mindegyiknek egy szőkített, tűsarokban tipegő, kimázolt, buta csaja van, aki simán kiállhatna 14 évesen a sarokra... de hogy miért rájuk buknak? Kevés barátom van, pont azért, mert én rocker vagyok a nagyátlaggal ellentétben. Jövőre húzok gimibe, remélem, ott normálisabb fazonokkal is összefutok...

15/L

2011. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó, melyik városban élsz?:)ugyanez van velem is :( így nem lehet élni :(((:D
2011. jún. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23:11 Felvidéki vagyok. :)
2011. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
azért, mert én metálbarát vagyok, de irtózom a szélsőjobbos, vagy inkább jobb oldali agymosottaktól - és általában ez illik a rocker csajokra.
2012. máj. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!