Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen típusú srácnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen típusú srácnak, mint én, sosem lesz barátnője?

Figyelt kérdés

Hali!


23/F. Külsőre fogjuk rá jól nézek ki, és rendesen ki vagyok gyúrva, mert kb. a szeretethiányom a sporttal vezetem le kb. 14 éves korom óta. A helyzet az, hogy érzelmes típusú srác vagyok, de ezt félek kimutatni/bevallani a lányoknak, mert tudom hogy gondolkozik a mai átlag csaj. Én szeretnék sokat a barátnőmmel kettesben lenni, keresni a romantikus helyszíneket, színházba járni, sétálni, vagy kettesben utazni, és nem akarom előtte megjátszani magam, hogy hű de kemény alfa hím vagy, csak szeretni. Szerintem fontosak a közös pillanatok, "élmények" és nem csak a szex, számomra egy barátnő lelki társ is.. Szeretem a romantikus drámákat, habár ezeket épp azért is nézem, mert nekem sosem volt semmilyen kapcsolatom és nagyon szeretethiányom van:( Az ilyen srácokra tényleg nincs szükség?


2011. júl. 18. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem nagy szükségem lenne egy ilyenre, mint Te.


20/l

2011. júl. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Írjatok egymásnak!
2011. júl. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Dehogynem :D Elmész bulizni vagy akár hová :) ahol lehet ismerkedni... bár minden hol lehet parkokban, utcán stb... ránézel egy csajra és azon már láccik hogy tud szeretni vagy nem...
2011. júl. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Janee_ka ***** válasza:

Gyúrsz és színházba akarsz járni?

Amúgy az ilyen srácok ( színházba járós...) találják meg leghamarabb életük szerelmét.

2011. júl. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak akkor nem lesz soha bnőd, ha ronda vagy.
2011. júl. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
dehogynincs :D nekem is pont egy ilyen kellene... am ha olyan helyekre jársz amik kicsit igényesebbek... pl amit emlitettél már h színház akkor ott könnyebben fogsz találni egy ilyen lányt :) sok sikert
2011. júl. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Smartguy86 ***** válasza:
45%

Honnan a halálból tudod, hogy hogy gondolkozik egy átlag csaj, ha még egyel se beszélgettél, se nem érzelmekről, se szerelmi dolgokról???


Jaj istenem... Szánalom, hogy ilyen emberek lehetnek férfiak, a teremtés koronái. Inkább puhap.öcs...

2011. júl. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Smartguy, valld be h te vagy dr. Csernus! :D
2011. júl. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Dehogynem!


Szerintem csak rossz helyen keresgélsz (discoban nem fogsz hasonló lányokat találni).

2011. júl. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Smartguy86:

úgy gondolkozol, mint egy átlagcsaj ... :-P

2011. júl. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!