Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen típusú srácnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen típusú srácnak, mint én, sosem lesz barátnője?

Figyelt kérdés

Hali!


23/F. Külsőre fogjuk rá jól nézek ki, és rendesen ki vagyok gyúrva, mert kb. a szeretethiányom a sporttal vezetem le kb. 14 éves korom óta. A helyzet az, hogy érzelmes típusú srác vagyok, de ezt félek kimutatni/bevallani a lányoknak, mert tudom hogy gondolkozik a mai átlag csaj. Én szeretnék sokat a barátnőmmel kettesben lenni, keresni a romantikus helyszíneket, színházba járni, sétálni, vagy kettesben utazni, és nem akarom előtte megjátszani magam, hogy hű de kemény alfa hím vagy, csak szeretni. Szerintem fontosak a közös pillanatok, "élmények" és nem csak a szex, számomra egy barátnő lelki társ is.. Szeretem a romantikus drámákat, habár ezeket épp azért is nézem, mert nekem sosem volt semmilyen kapcsolatom és nagyon szeretethiányom van:( Az ilyen srácokra tényleg nincs szükség?


2011. júl. 18. 16:44
1 2
 11/13 anonim válasza:

1. Egy kalap alá vettél minden lányt. Nagyon sokan vannak, akiknek pont ilyen srácra lenne szüksége ! Fordulhatnál nagyobb bizalommal a nők felé.

2. Egy férfi legyen férfi, még ha érzelmes is. A hímeknek mióta világ a világ, az a dolguk, hogy megvédjék a gyengébbik nemet. Erre nekünk, nőknek, szükségünk is van, akkor is,ha nem mutatjuk ki. Ezért azokat a pasikat keressük, akikről sugárzik az önbizalom, egyszerűen genetikailag így vagyunk kódolva. Tehát nem ártana magabiztosságra gyúrni, mert ez meglátszik egy emberen hidd el. Nem arról van szó, hogy eljátszd az "alfa-hímet", ennek egy önmagadon belül történő változásnak kell lennie. Hogy igenis elhidd magadról, hogy jó pasi vagy és értékes ember. Különben is, az izmos tested miatt előnnyel indulsz.

3. Az is lehet, hogy pont amiatt,hogy ki vagy gyúrva, a kedves, aranyos lányok a borító alapján ítélnek és nem gondolják, hogy te érdeklődsz a kultúra iránt, szeretsz kirándulni stb. stb. , hanem csak egy átlagos kívül izom-belül semmi pasinak gondolnak. Ha nem ismerkedsz, nem is tudod megváltoztatni a véleményüket.

4. Lehet, hogy neked is túl nagyok az igényeid. Vedd észre a szerényebb, visszahúzódóbb lányokat is, ők valók inkább neked szerintem.



Sok sikert !

2011. júl. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát tesó, mintha engem irtál volna le, csak én 22 vagyok. De ha megnyugtat nekem sem volt szerencsém a nőkkel, de mint mindenhez, ehhez is türelem kell és idő. Szóval ne add fel. Majd jön valaki!
2011. júl. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az a rész, hogy nem mutatod ki, és általánosságban lenézed a lányokat, elijesztene. A mindent magába fojtó, problémás típus a legveszélyesebb.
2011. júl. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!