Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24 éves szűz férfinak lefott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves szűz férfinak lefott a kávé?

Figyelt kérdés
Hol kéne próbálkoznom az ismerkedéssel?
tegnapelőtt 08:29
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
56%
Ezt a "lefőtt a kávé" kifejezést most már 24 évesekre is használják? Először 40 volt, aztán levitték 30-ra, a végén már 18 lesz vagy azalatt? Ne hülyéskedjünk, mindenkinek van lehetősége párt találni, de először szembe kéne nézni hol akad el, mi az, amit csinál és nem kéne, meg mi az, amit nem csinál és kéne. A világ igazságtalan ilyen téren, de ha másféle reakciókat szeretnél kapni, akkor neked kell először változtatni.
tegnapelőtt 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
51%

#9


Leírtad a kulcsot:

"a lányok meg a helyes fiukat"

A kérdező nyilván nem tartozik közzéjük.

tegnapelőtt 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
53%

A gyk-n kévő átlag sötétséget remekül reprezentálja a 9#-re adott rengeteg piros jel, pedig a hapsi a szívemből szólt.

Nem baj, hogy itt kértek tanácsot totál elkeseredett, szerencsétlen mimóza emberként, hanem az, hogy egy normális ember ép és hasznos hozzászólását lehúzzátok.

Megkeseredett, rosszindulatú emberek vagytok.

tegnapelőtt 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
0%
Le
tegnapelőtt 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
21%

Eddig mit csináltál?

Szedd össze magad. Ha kövér vagy fogyj, ha tunya vagy erősödj.

Öltözködj normálisan, ízlésesen.

Foglalkozz magaddal, úgy értem belsőleg is.

Egy pipogya, félős, határozatlan férfi nem túl bizalomgerjesztő.

Végül pedig próbálkozz,próbálkozz.


Persze mindezt csak akkor ha egyáltalán szeretnél párt találni.

tegnapelőtt 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
9%

Én nem értem a sok lepontozást.

Ezeken, hogy szex, közeledés, ismerkedés a lányokkal, már a középiskolában átesnek az emberek.

Akik nem, ott nyilván fejben van valami gond. Mit lehet ezt ennyit húzni, halogatni? Szedj fel egy nőt, és éld át ezeket a dolgokat! Ne halogasd tovább, most még talán behozható.

tegnapelőtt 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
62%

#13 incel csávók vannak már nagyrészt itt, ők azok, akik írják a debil válaszokat, meg pontozgatnak.


Nem tudom amúgy, hogy miért pont ezt az oldalt szemelték ki maguknak a destruktív klubozásra. Vannak az inceleknek saját fórumaik, nyáladzhatnának ott is.


Ez a lefőtt a kávé is ilyen incel kifejezés, értelmes ember szájából még nem hallottam (legalábbis nem ilyen kontextusban). Ha tudni akarod, hogy néz ki a social media-túladagolás okozta agymérgezés, akkor nézheted az incelek vergődését itt.

tegnapelőtt 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
0%
Bárki meg tud változni testileg-lelkileg pozitív és negatív irányba is bármikor. Kitartás kell hozzá. Meg irány. Tehát nem konditerem meg ilyen baromságok, ha művész csajt szeretnél, és fordítva is igaz, ne legyél művész ha kondis csajt akarsz.
tegnapelőtt 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
71%
#17 +1
tegnapelőtt 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
51%

"Nem ültek otthon a telefont nyomkodva, eljártunk diszkóba, kocsmázni, strandra. Vonaton is oda mertünk ülni egy lány mellé és beszélgetést kezdeményezni. Első körben az iskolából kerestünk párt. Akinek ott nem sikerült, ott volt a diszkó, marha sok beülős kocsma volt, koncertek, mindenhol azt nézték a fiúk, ki a szabad lány, a lányok meg a helyes fiúkat."


15 éves korom óta eljárok haverokkal, barátokkal, ismerősökkel kocsmázni, odamentünk random csajokhoz pl. strandon, vonaton, fesztiválon stb.

Semmit nem ér, ha TE mint fiú/férfi nem vagy érdekes számukra.

Én sose voltam az, nagyon nagyon ritkán volt, hogy egy-egy csajjal tudtam legalább beszélgetni. Mindig is leszartak, láthatatlan, érdektelen voltam számukra, teljesen mindegy kivel, hova és mikor mentem.

Ha ennyire egyszerű lenne a dolog, hogy az ember csak kimozdul otthonról, akkor már több 100 csajomnak kellett volna lennie.

Ennek ellenére csak egy volt, az a kapcsolat is már nagyon régen véget ér.

Most 30 évesen, nem túl előnyös (enyhén szólva) külsővel totálisan esélytelen a dolog. Még inkább láthatatlan, sőt most már undorító, taszító vagyok a nők számára.

Ráadásul a legtöbb korombeli már foglalat, aki nem az meg kifejezetten undorodik tőlem. A fiatalabbak nyilván csak levegőnek néznek, abszolút nem úgy tekintenek rám mint potenciális partner, vagy mint egy érdekes ember.

Ez van, nagyrészt velünk születnek ezek a dolgok.

Sose voltam nagydumás, rámenős és nem is leszek.

Akinek 24 éves koráig annyi sem jött össze, hogy egy random buli alkalmával legalább egy spontán kavarás, szex megtörténjen, annak igazából totál mindegy.

Talán 35-40 éves korára, ha megfelelő látványos anyagi szintet sikerül összehoznia, lesz annyira "érdekes" valami több gyerekes nőnek, aki pótapát, eltartót keres a gyerekeinek. Amúgy más szinte esélytelen.

tegnapelőtt 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!