Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24 éves szűz férfinak lefott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves szűz férfinak lefott a kávé?

Figyelt kérdés
Hol kéne próbálkoznom az ismerkedéssel?
tegnapelőtt 08:29
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
Hol kéne próbálkoznom vagy mit kellene tennem?
tegnap 08:55
 32/50 anonim ***** válasza:
100%

29: Téves feltételezés. A senki a szó szoros értelmében senki. A strandos/uszodás példánál maradva: egyedül az 50+, inkább a 60-hoz közelítő úszómesterrel meg egy büfés nénivel jutottam el odáig, hogy köszönés, kis beszélgetés. Nem nagy dolog, de senki mással még ennyi sem. Pedig gondolhatod, hogy őket sem azért "vettem figyelembe", mert vonzóak voltak számomra mint potenciális jelöltek...

Ugyanaz a láthatatlanság van esetemben is, mint esetedben. Levegő vagyok vagy max. mint valami oszlop, aminek nem kéne nekimenni, ki kell kerülni.

tegnap 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem engedd el a görcsös tarskeresest. Fejlődj a karrieredben, fejleszd magad, tanulj valamit, sportolj, legyen hobbid, járj el társaságba (pl. Társasjáték klub, sportklub) és ha úgy érzed elégedett vagy magaddal, akkor tarskeresokon probalkozhataz.
tegnap 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:
Manapság hol ismerkednek az emberek leginkább?
tegnap 13:14
 35/50 anonim ***** válasza:
Baráti társaságon keresztül, online.
tegnap 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:
Rengeteg embernek nincs hatalmas baráti társasága ahol ismerkedni tudna.
tegnap 13:40
 37/50 anonim ***** válasza:
Step 1: szerezz barátokat. Én például úgy ismertem meg a férjem, hogy az öccse jó barátom volt egyetemen és egyszer meghívott egy házibuliba hozzájuk. A legtöbben így ismerkednék, ezt kérdezted én meg válaszoltam.
tegnap 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:
Szerintem ez manapság nem igazán igaz
tegnap 18:44
 39/50 A kérdező kommentje:
Főleg 30-hoz közeledve
tegnap 18:44
 40/50 anonim ***** válasza:
60%
Ha ennyire tudod a választ, minek kérdezel? Egyébként a kérdésben még csak 24 voltál, most meg már mindjárt 30?
tegnap 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!