Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24 éves szűz férfinak lefott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves szűz férfinak lefott a kávé?

Figyelt kérdés
Hol kéne próbálkoznom az ismerkedéssel?
tegnapelőtt 08:29
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Fiu vagyok, 23 ismerkedhetunk ha gondolod, leszopsz?
tegnap 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
Tessék egy homàr màris megdugna 😃 Azért nem reménytelen látod? 😆
tegnap 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

#34: "Manapság hol ismerkednek az emberek leginkább?"


Szerintem leginkább talán még mindig munkahelyen. Akármennyire nem javasolt, mégis ott.


Nekem szinte az összes korábbi barátnőm onnan lett anno, és a feleségem is ~20 éve. Most is, jelenlegi munkahelyemen is sorra bontakoznak ki a kapcsolatok. Házasság is lett nem olyan régen kollégák között, másik kolléga szintén itt szerzett barátnőt, és csomó példa volt erre a környezetemben a munkahelyen. Persze, főleg olyan munkahelyen jellemző ez, ahol nem 2-3 ember dolgozik összesen. Az én munkahelyemen most s több száz ember van, korábbi munkahelyek is hasonlóak voltak. Egy kisebb cégnél, ahol néhányan dolgoznak csak, ott nyilván kevésbé jellemző ez.


Ezen kívül szórakozó helyeken, meg olyan helyeken és alkalmak által, ahol hasonló érdeklődésű emberek kerülnek össze. Hobbi, tanfolyam, hasonlók.

tegnap 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:
Magyar mentalitás néhány válaszon meglátszik azért.
tegnap 19:56
 45/50 anonim ***** válasza:
64%
Az incel mentalitás meglátszik néhány kérdésen.
tegnap 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:
Nem segítenek az emberen inkább eltapossák.
tegnap 20:14
 47/50 anonim ***** válasza:
#46 vagy fenéken támadják 😃
tegnap 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
A mai csajok csak menő pasikkal randiznak, sok pénz kell a mai nőkhöz. Ez van.
tegnap 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
#48 Én tele vagyok. Szüleimnek milliárdos forgalmú cége van aztán mégsem kellek egy csajnak sem. Mondjuk nem mutatom kifelé gazdag,h vagyok illetve elég visszahúzódó is vagyok és meg nem mondanàk rólam
tegnap 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:
Itt mindenki teljesen mást mond valóság közelebb áll amit írsz kedves utolsó válaszoló.
ma 03:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!