Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24 éves szűz férfinak lefott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves szűz férfinak lefott a kávé?

Figyelt kérdés
Hol kéne próbálkoznom az ismerkedéssel?
tegnapelőtt 08:29
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
52%
#20 Szìvemből szóltál.Pont ugyanìgy làtom a helyzetet
tegnapelőtt 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
53%

#18 nettó hülyeséget írsz.


Ezt azok mondják akik normálisak. Akinek "gondja" van az nem úgy működik hogy reggel felkelek és jó pasi leszek.

Vagy hogy felveszek egy jó ruhát és kész... ez egy mentális állapot nem kívülről irányítható. Kb akkora hülyeség mint ha azt mondanád a melegnek hogy a pnát szeresse mert az úgy jó.

tegnapelőtt 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
53%
én meg 27 évesen vesztettem el a szüzességemet. ha #20-as hozzáállását követtem volna, most egy magányban megkeseredett kis nyominger lennék, aki azt hiszi, másoknak magától a szájába repül a sült galamb, mert ők így születtek.
tegnapelőtt 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
58%
Még van időd bőven,nyugi
tegnapelőtt 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
40%

"Hol kéne próbálkoznom az ismerkedéssel?"

ne az ismerkedést erőltesd, hanem hozd fel magad az emberi, társas, és érzelmi készségeidből. ha ezekből feljöttél, magad is látni fogod, hogy az "random odamegyek oszt két perc alatt becsajozok" keveseknél működik (és többnyire akkor sem lesz belőle komoly párkapcsolat), másrészt sokkal könnyebben fog menni a kapcsolódás és emberi érintkezés, nem csak a potenciális partnerekkel, hanem mindenkivel.

arra pedig ne is gondolj, hogy még szúz vagy. a legrosszabb, amit tehetsz, hogy identitást csinálsz a sikertelenségedből. ha mégis eszedbe jut, tekints úgy magadra, mint akinek már összejöhetett volna, csak valamiért eddig nem így történt, és ennyi.

#23-as voltam.

tegnapelőtt 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
81%

9: Én ezek közül a ronda nő vagyok. Nos, elmesélem, mi történik most, 2024-ben, ha "kimozdulok" (párt keresni). Rövid mese lesz, ugyanis: SEMMI! Hozzám sem szólnak, nincs szemkontaktus, rám sem néznek, inkább a telóra, fűre-fára-bokorra, lábuk elé a földre, bárhová, kivéve engem. Egész nyáron, tehát 3 hónapon keresztül minden egyes szombaton és vasárnap ott sz0ptam kinn a strandon (egyéb okból volt "jelenésem"), direkt úgy helyezkedtem el, hogy megközelíthető legyek, figyeltem, kerestem volna a kontaktot. Hiába.

Szóval tényleg nem érted. Nem az a világ van már, mint akkor. Pl. nemhogy a ronda, de az átlagos nő sem éri el az ingerküszöböt, nem mennek oda hozzá, nem kezdeményeznek nála, a f0s tindert és társait meg hagyjuk már...

tegnapelőtt 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
53%
#26 na már megint itt a "ronda nő" 🤣🤣🤣 a bűbájos személyiséged annyira vonzó....
tegnapelőtt 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
68%

#27 aki leírja az őszinte személyes tapasztalait, az már taszító számodra? Hát hallod veled se akarnék ismerkedni.


#26 én magamat átlagosnak mondanám külsőre. Nálam házas pasik, meg időnként szingli elfuserált művészcsávók is szoktak próbálkozni.


Annyit még hozzátennék, hogy az ismerősi körömben lévő, házas vagy párkapcsolatban lévő nők közül egyetlen egytől sem irigylem a pasiját. Minimum személyiségre, de leginkább külsőre és személyiségre is mélyen léc alatt vannak.

tegnapelőtt 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:

26-os: nőként nálad az a helyzet, ezt 99%-ban biztosra veszem, hogy aki férfi érdeklődik irántad, emberszámba sem veszed és fel sem tűnik. Mintha mondjuk én próbálnék kontaktot keresni veled. Ugyanez lenne a helyzet. Mivel külsőre nem ütöm meg a mércét így láthatatlan vagyok és mint írtam korábban mostmár elég gyakran undorító is a nők szemében.

Gondolom te sem tekintesz potenciálisan még férfiként sem az ilyen emberekre, ezért gondolod, hogy te senkit nem érdekelsz.

tegnap 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
Ne add fel meg ilyen fiatalon. Férjemnek én voltam az első, akkor már betöltötte a 27et.
tegnap 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!