Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit kéne kamuznia annak, aki az alacsony keresete miatt nem képes párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Mivelhogy a sokan rendszeresen fel vannak háborodva ezen, ezt nem lehet megmondani. Nyilván senki nem szeret lecseszve lenne, szóval kéne valami jó szöveg, amit legalább veszekedés nélkűl elfogadnak az emberek.

tegnap 07:29
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy logikátlan? Hol írtam én ilyet?
tegnap 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
41. Én mondom, hogy te logikátlan vagy! Komolyan nem értem miért kell úgy csinálni, mintha attól hogy elindultál valamerre, attól az be is lenne fejezve? Most beadom a felvin a jelentkezést az orvosira, és inentöl azzal vagizok, hogy orvos vagyok, hisz te ezt állítod.
tegnap 10:57
 43/46 anonim ***** válasza:

Arra kérdeztem rá, hogy miután leírtam, hogy lehet menni képezni magad, egyböl jött a kifogás, hogy az drága meg nem két hétig tart.

Erre 2 óra meg 20 hozzaszólás múlva hirtelen kiderül, hogy most iratkoztál be villanyszerelö képzésre.

Nekem meg ez a logikátlan, hogy miért nem ez volt a válaszod egyböl, hogy igen, most iratkoztam be. Ehelyett leírod, hogy az milyen drága.


Erröl beszélek, nem másról. Senki nem mondta, hogy úgy kell csinálni, mintha be lenne fejezve. Csak ezt egész eddig nem említetted, pedig a történet szempontjából fontos, és még akkor sem említetted, amikor direkt szóba jött a továbbképzés.

tegnap 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:

43. “ egyböl jött a kifogás, hogy az drága meg nem két hétig tart.” 3 év gyűjtögetés után tanulhatok 2 évet, ej ha mekkora kifogás már.

Amikor az első húszezer forintomat félreraktam, onnantól úgy kell csinálni, mint egy végzett villanyszerelő. Igaz ezt hazugságnak hívják de mindegy, mert ha az igazat mondod, az meg csak kifogás.

tegnap 11:14
 45/46 anonim ***** válasza:

Úgy látom, soha nem fogod (vagy nem akarod) megérteni, hogy miröl beszélek. Mindegy is, nekem erre több idöm nincs.

Mindegy, hogy hogyan forgatod ki a szavaimat, meg mit látsz bele a mondandómba, de kettönk közül nem én vagyok az, akinek se egy párkapcsolatra, de még hobbira sem telik. Tégy úgy, ahogy jónak látod.

tegnap 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:
45. Te forgatod ki az én szavaimat, aztán most meg nincs időd válaszolgatni! 🤣
tegnap 11:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!