Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit kéne kamuznia annak, aki az alacsony keresete miatt nem képes párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Mivelhogy a sokan rendszeresen fel vannak háborodva ezen, ezt nem lehet megmondani. Nyilván senki nem szeret lecseszve lenne, szóval kéne valami jó szöveg, amit legalább veszekedés nélkűl elfogadnak az emberek.

tegnap 07:29
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
Kérdező nekem 285 volt a fizetésem és képzeld el még is van párom és képzeld van egy jó kocsim vásárolok itthonra és elmegyünk párommal kirándulni, nyaralni meg ilyesmi. Nálad ez a kevés a fizetés oltári nagy kamu nekem ne add be hogy ez a fő oka. Ha ennyire nem tetszik akkor fogd meg magad és takarodj olyan munkahelyre ahol van szálló és mindjárt jobban fogsz keresni. Vagy büdös hogy anyuci szoknyája alól ki kellene másznod? Jah igen és hobbim is van amire költök jah és nekem is kell szervízbe hordanom a kocsit nekem is vizsgázik két évente mint mindenki másnak. Ki kellett fizetnem idén rá majd fél milliót és képzeld el megoldottam. Te csak siránkozol és kifogást keresel mert sikertelen vagy kb mindenbe de az a poén hogy nem is teszel semmit annak az érdekében hogy jobb legyen csak tátod a szád és várod a sült galambot.
tegnap 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

“ Vagy büdös hogy anyuci szoknyája alól ki kellene másznod?” Téves külön élek!


“ de az a poén hogy nem is teszel semmit annak az érdekében hogy jobb legyen csak tátod a szád és várod a sült galambot.”

Megint csak téves, most iratkoztam be vilanyszerelönek….

De jó hogy így tudod az életem! 🙄

tegnap 09:45
 33/46 anonim ***** válasza:
Mondd el hogy meleg vagy.
tegnap 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem mit panaszkodsz? Ha egyszerűen nem akarsz barátnőt vagy nem jön az akire vársz akkor ezen mit kell megmagyarázni? Majd lesz és kész.
tegnap 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:

A legutolsó szemét turkáló cigunak is van nője. Az alacaony kereset nem ok.

Max túl magasak az igényeid, szinted fwlett keresgélsz

tegnap 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:
35. Itt mindig megy a duma, hogy nincs is olyan hogy szint! Most mégis miről beszélsz?
tegnap 10:07
 37/46 anonim ***** válasza:
Egyénekre lebontva van olyan eset, ahol nincs, mert vkinek spéci ízlése van. De tendenciák vannak azért. És aki ezt vitatja, az kamus. Nagy általánosságban vannak szintik, egyének szintjén némi kilengéssel.
tegnap 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
Most iratkoztál be villanyszerelönek, de reggel még sírtál, hogy egy tanfolyam nem két hét, különben is elöször meg kell keresni rá a pénzt. Tehát akkor mikor mondasz igazat és mikor nem?
tegnap 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

36.

Na ugyan miről, de sok ész kell hozzá... Van olyan, hogy szint. A szemét túró c milyen nővel van együtt? Kim Kardashian, Sydney Sweeney vagy Varga Irén, Kulcsár Edina típussal? Edinával, meg Irénnel nyilván. Egy szint. Hasonló mentalitás, értékrend, értelmi szint.

A gyönyörű, sikeres, okos nő nem csöcsös, pocakos, kiélt fejű gyári operátorral fog összejönni. Hasonlóan szép külsejű és/vagy sikeres férfit keres magának. Olyat, amilyen ő is.

A csöcsös, pocakos operátor hamarabb találna társat magának ha hasonszőrűt keresne; szintén valami minimálbérért güriző, nem túl szép, ambíciózus nőt. Ez az ami hozzá illik.

Ha jobbat akar, akkor saját magán kellene először javítani, hogy jobbat érdemeljen.

tegnap 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
38. Nem tudom te azt így nem tudod értelmezni, hogy 580000ftot nem a legegyszerűbb összeszedni, a nulláról, most 28 évesen lett meg, és még két év a képzés. Mi ezen a logikátlan? Pont az a logikátlan amit te magyarázol. Hogy ha csinálom és teszek érte, az azt jelenti hogy meg is van amiért dolgozol! Pedig nem attól hogy azt mondom a randin, hogy vilany szerelő vagyok, és 600-800ezreket keresek, még nem lesz igaz, hiába vagyok ezen az úton. Kb azt is mondhatom hogy orvos vagyok ennyi erővel, az is pont ugyanolyan hiteltelen. Logika nulla és még te kéred számon rajtam! 🤦
tegnap 10:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!