Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három gyerekes anyaként milyen alacsonyra kell tennem a lécet párkapcsolat terén?

Figyelt kérdés
2022. aug. 12. 17:20
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
87%
Háromgyerekes nőként pont, hogy magasra kell tenned a lécet, különben a gyerekeiddel is kitolsz.
2022. aug. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
84%

Semennyire! Ezt komolyan nőként kérdezed?

Ha 3 gyereked van, háromszor is meg kell gondolnod, hogy egy normális embert embert hazaviszel, nemhogy egy szemétládával kezdj.

2022. aug. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

És mégis ki fogja megugrani a magas mércét?

Melyik normális férfi mondja azt, hogy "Én úgy akarok kezdeni egy kapcsolatot, mintha 15 éve házasok lennénk, csak éppenséggel nem a saját, hanem más gyerekét akarom nevelni"?

Akinek van gyereke, annak a sajátja a fontosabb, akinek meg nincs, az meg úgyse fogja megérteni, hogy 3 gyerekkel egész nap lefárad az ember és nincs minden nap többször is szex, és nem mehetünk el kettesben minden héten több órára valahova. Nem beszélve arról, hogy mi van, hogyha gyereket akar?

2022. aug. 12. 17:38
 4/41 anonim ***** válasza:
52%

3 gyerekes anyukaként, kell a fenének mély párkapcsolat.

Van pasim akivel ha van időm energiám, összefutunk, vacsizunk, welness szex stb.

Ha nincs akkor lekoccantom.

Ha nem tetszik nekem, keresek másikat!!!

Tudod ki a fene akarja a gyerekeit kitenni annak h egy "idegen" pasas akarja nevelni őket. Van apjuk, csak nekem nincs férjem.

Én mégegyszer nem teszem ki őket annak h szakítás után hiányolják azt az embert akivel eddig éltek.

És nem is vok hajlandó alkalmazkodni még +1 főhöz

2022. aug. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem normális férfi nem neveli más gyerekét. Ha csak nem úgy nézel ki, mint Angelina Jolie.
2022. aug. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
80%
Annál magasabbra, mert nem cserélgetheted, és a 3 gyerek mellett nem lehet kockáztatni
2022. aug. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
73%
Teheted magasra a lécet és le is pontozhattok, de akkor se akarja más gyerekét nevelni normális ember..
2022. aug. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
73%
Mennyi idősek a gyerekek? Egyébként igen, nem könnyű szitu, mert normális férfi nem szívesen neveli más gyerekét és itt mindjárt háromhoz is kell alkalmazkodni....
2022. aug. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
88%
A 4-es le lett pontozva, pedig igazából ez működhet. Egy elvált, 3 gyerekes, de nagyon csinos ismerősömnek is volt több szabadidős kapcsolata, többnyire fiatalabb és jóképű pasikkal. Mikor a gyerekek az apjukkal vagy a nagyszülőknél voltak, akkor programokat csinált, éterembe, wellnessezni, kirándulni, koncertekre járt az aktuális párjával. Persze ezek mindig pár éves kapcsolatok voltak, de 3 gyerekkel tartós, összeköltözős kapcsolatra normális férfit találni nagyon nehéz lehet.
2022. aug. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
84%
Neked nagyobb szerencse kell mint a 6 os lottóhoz .
2022. aug. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!