Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három gyerekes anyaként milyen alacsonyra kell tennem a lécet párkapcsolat terén?

Figyelt kérdés
2022. aug. 12. 17:20
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
71%
Ismerek olyan 3 gyerekes anyát, aki a nála 10 évvel fiatalabb nagyon jó pasi focistával (a gyerekek fociedzője volt) jött össze, szült neki még 2-őt. Azóta háztartásbeli, szóval van esély. Bár nem tudom milyen difije lehetett a pasinak, hogy bevállalta 6 ember eltartását.
2022. aug. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
48%

#21: Vannak férfiak, akik szeretik a gyerekeket és nem úgy, hogy pedofilok lennének. :D


Ha egy gyerekes anyuka ilyet talál az egy szuper dolog, mert mindenkinek jó. Még a társadalomnak is, hogy a tanárbácsi pótapa igazi mentora lesz a kis Kalányos Rikárdó Rodrigónak, így nagyobb eséllyel lesz belőle ha egyetemi doktor nem is, mert ahhoz kevesebb herbálos cigit kellett volna szívnia a spermadonornak, de egy tisztességes, korrekt építőipari vagy gyártósori műszakvezető (aki bőrszíne miatt az alkalmazottak 90%-ával is jobban tud bánni, mint aki fehér mert vele szemben nem tudják eljátszani azt, hogy biztos rasszista és azért szívatja őket).


Az egyetlen probléma, hogy régen is kevesebb ilyen férfi volt, mint gyerekes anyuka, pedig akkor a többsége a fronton vagy a gyárban vesztette el párját és fiatalon özvegyült meg, ma meg egyre több a gyerekes anyuka a kapcsolatok instabilitása miatt meg az egy anyukának több apától gyerek és egyre kevesebb férfi akar saját gyereket is, nemhogy másét.

2022. aug. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
37%

hát ha elég alacsonyra teszed ronda pasiként jelentkezem mondjuk lehet csak szexre.

Akkor meg már inkább tedd magasra a lécet és fogadd meg a 4-es tanácsát kalandozz egy jó pasival közöld vele mi a helyzet és ennyi.

Vagy akár ismerkedj komoly szándékkal de mindenkééken legyen magasan a léc,szerintem lesz olyan aki bele megy.Minden jót!

2022. aug. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
26%
3 gyerek azért meglátszik a nő testén, ne akarj már a jóféle pasikból válogatni, levetkőzöl és a csecsed a köldököd veri, a hasad is lóg vagy szanaszét van repedve, nem szép látvány na. Ne válogass, dugj azzal aki még bottal megpiszkál, a jó pasiknál nincs semmi esélyed, őket a friss ropogós kemény popós, kemény cicis fiatal csajok várják.
2022. aug. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
17:47 köszi!
2022. aug. 13. 18:19
 26/41 anonim ***** válasza:
73%

17:47-es te aztán tudod hogy kell motiválni,lelkesíteni,támogatni.

oké anonim oldal de azért az emberségnek nem kéne el tűnnie.

2022. aug. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
55%

#24-én Akkora marhaságot írtál!

Ha ez minden anyukára igaz lenne (mindegy h 1 vagy 3 gyereke van) , senkinek nem lenne semmilyen kapcsolata szülés után.

Nálam pl max a császárhegből látszik h szültem már.

Nem. kell lenézni egy nőt csak azért mert szült.

A friss ropogós husiról meg annyit, hogy a férfiak (nem a pasikák) is tudják hogy egy harmincas anyuka mennyivel tud többet mint egy friss husi 😉

2022. aug. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
76%
Attól nem lesz valaki jobb nő, hogy gyereke van. 3 gyerekkel nem lesz egyszerű normális férfit találni, mivel a legtöbb sőt szinte az összes normális férfi nem vágyik más gyerekére. Aki igen, az általában defektes, persze kivételek mindig vannak, de ritka.
2022. aug. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
37%
Dugtam már nem egy-két anyut, tisztában vagyok vele hogy milyenek. A legjobb női korosztály 25-30 körül van, ők már jók az ágyban és még jó a testük, kemény cici-popsi. Persze ha nincs 3 gyereke. Azok már fonnyadtak, hiába a császár, a cicibimbó meg 6 órát mutat. Nekem nem kellene már szexre sem. Van jobb amiből lehet válogatni.
2022. aug. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
34%

Hàt nem tudom.

Nekem most a gyerekek után jobb a testem, mint előttük ( van striám ezt aláírom)


Viszont gyerekek előtt csak a genetikám volt.


Most viszont napi szinten teszek a testemért(napi 40-50 p edzés, kalóriáta is figyelek), mert már nem feltétlenül elég a genetika.


( bàr egyelőre stabilnak kinéző kapcsoltban élek a férjemmel, magamért edzem)

Mellemmel egy nagy hiba

Kicsik, nagyon kicsik, szoptatásra alkalmas volt legalább, de a 6 órára esélye sincs🤣🤣🤣



Szóval be általánosîtsunk

2022. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!