Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit kéne kamuznia annak, aki az alacsony keresete miatt nem képes párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Mivelhogy a sokan rendszeresen fel vannak háborodva ezen, ezt nem lehet megmondani. Nyilván senki nem szeret lecseszve lenne, szóval kéne valami jó szöveg, amit legalább veszekedés nélkűl elfogadnak az emberek.

tegnap 07:29
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
62%
Az egyetlen helyes válasz az, hogy semmi közöd hozzá, nem tartozik rád. Nem értem, hogy miért kellene hazudozni. Lehet, hogy azért nincs nőd, mert nem vagy egy egyenes ember?
tegnap 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
8. Ronda csoró autó, nem tudok nagyon hobbikra járni, mert nem futja rá, lakásosom sosem lesz, mert komolyabb hitelt se adnak a bankok, szülőktől nem számíthatok semmire….. de persze magyarázd csak, hogy nem a pénzen múlik.
tegnap 07:49
 13/46 anonim ***** válasza:
66%

Még mindig azt mondom, hogy nem a pénzen múlik. Rajtad múlik.

Ronda? Legyél ápolt, nekem az is elég. Csóró autó? Haha, a páromnak még jogosítványa sincs, mégis vele vagyok 6 éve.

A pénzre is csak két megoldás jut eszedbe, a hitel meg a szülők. Hogy te magad tegyél érte, az eszedbe se jut. Lehet tanulni, képezni magad, hogy értékes legyél a munkaerőpiacon, és aztán lehet normális pénzt is keresni.

tegnap 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ne kamuzz, ezzel is motiválod magad, hogy cselekedj.
tegnap 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy sokat keres. Úgy talán összejöhet egy-két numera, mielőtt kiderül az igazság.
tegnap 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
62%
A másik meg, hogy ha ennyire nincs pénzem, akkor nem tartok autót. Mindjárt telik majd hobbira.
tegnap 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
45%
Munka mellett tanulj tovább. Mikor képzettebb leszel akkor kereshetsz jobban fizető állást. Ha nem cselekszel akkor ne nyavajogj hogy csóró vagy .
tegnap 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
16. Elve dolgozni se jutok be a városba, ha nincsen autom, a másik meg az, hogy hobbi is csak ott van, mármint olyan ami társasági is.
tegnap 08:14
 19/46 A kérdező kommentje:

13. “ Rajtad múlik.” nyilván! 😒

De egy tanfolyam jó esetben nem két hét, meg az árát is meg kell keresni.

tegnap 08:15
 20/46 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy allergiás vagy az ösztrogénre.
tegnap 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!